Жива бібліотека “Рівні в різноманітності”

Як часто ви спілкуєтесь з людьми, які відмінні від вас? У них інша культура, релігія, походження, сексуальна орієнтація, вони розмовляють іншою мовою тощо? Можливо у вас не було навіть можливості поспілкуватись з такими людьми але ви маєте певне уявлення про них? Чи готові ви переосмислити власні стереотипи та подолати упередження?

Запрошуємо вас на “Живу бібліотеку: рівні в різноманітності”.

Ми запросили для вас 7 неймовірних людей, які готові розповісти свою історію про те, як їм живеться в нашому суспільстві, якщо вони розмовляють на іншій мові, належать до іншої культури, мають іншу релігію, сексуальну орієнтацію, мають інший колір шкіри.

Коли: 30 жовтня,  15:00-17:00

Де: Zoom

Для кого:

  • молоді люди віком 12-24 роки;
  • тільки зареєстровані та підтверджені учасники-учасниці.

Як зареєструватись?

Для реєстрації на подію заповни онлайн форму до 28 жовтня

https://forms.gle/oWWpNi7EUsWLnKCu5

Подія відбуватиметься онлайн на платформі Zoom. Посилання для входу у конференцію отримають тільки зареєстровані учасниці.

Ініціатива “Жива бібліотека: Рівні в різноманітності” реалізується Center for Euroinitiatives у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.

SAP SAP4Good TechSoup Europe Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.