Партнери

Інформаційні партнери

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.


Happy Monday – це кар‘єрний портал і платформа професійного розвитку з вакансіями, статтями та можливостями.

 DecidEd – це громадська організація, команда якої створює платформу, що дозволить українським абітурієнтам і абітурієнткам робити свідомий вибір спеціальності і вузу.


STUD-POINT – це платформа розвитку та професійного досвіду для студентів та випускників України.


Спілка Union Forum – це громадська організація, яка організовує програми молодіжної мобільності: волонтерство та обміни.


СУТО ПРО – Прогресивна Рада Освітян – це тренінговий центр СУТО і перша міжнародної онлайн асоціації для освітян України.


«Велика Ідея» – платформа соціальних інновацій, платформа працює через такі інструменти: Спільнокошт, Можливості, Практики.

“Центр розвитку Pangeya Ultima” – це українська неурядова, некомерційна організація, що покликана сприяти міжкультурному діалогу, створення можливостей для особистого розвитку та емансипації людей та сприяння сталому розвитку громад.


Мета веб-платформи EUProstir – поширення знань, можливостей та інструментів для розвитку організацій громадянського суспільства України.


Всеукраїнська асоціація молодіжної співпраці «Альтернатива-V» – це громадська організація, яка створена для сприяння співпраці між молодіжними організаціями, залучення української молоді до програм на національному та міжнародному рівнях у сферах неформальної освіти, культури, екології, захисту історичної спадковості та допомоги знедоленим людям.


Prostir.Ua  пропонує унікальну й актуальну інформацію про розвиток громадянського суспільства України.


Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» створений, щоб допомагати дітям у складних життєвих обставинах долати психологічні проблеми, соціалізуватись та гармонійно розвиватися. Неформальна освіта для дітей та молоді


Харківське громадське об’єднання активної молоді “Стелла” – це молодіжна некомерційна організація, яка підтримує молодь у її діяльності


Спільнота “Твій космос можливостей” – мотивує молодь та розповідає про різноманітні можливості: неформальна освіта, навчання та стажування, волонтерство та подорожі.


ГО “Юніт” – неурядова організація, що має на меті надихнути молодих людей будувати разом демократичні суспільства та бути більш соціальними та економічно активними громадянами.


Стипендії, гранти, можливості для молоді — найбільша Фейсбук-сторінка, де ви знайдете щоденні підбірки стипендій, проектів, можливостей та волонтерств як за кордоном, так і в Україні.