Сесія питань і відповідей від UniStudy до Нового року!

Вже скоро Новий рік…зазвичай напередодні цього свята ми пишемо (або не пишемо, але все одно так чи інакше обмірковуємо) плани на наступні 12 місяців. Я впевнена, що більшість читачів UniStudy планує свою участь у певній освітній закордонній програмі:) Доказом тому є численні відповіді наших підписників.

Як Ви, скоріше за все, встигли упевнитися, для участі в програмі треба докласти зусиль. Я вже проводила кілька вебінарів стосовно перешкод до участі в програмі, підготовки резюме та мотиваційних листів, алгоритму вступу на програму тощо… але цього разу передусім хочу дати вам можливість поставити саме ті питання, які цікавлять саме вас! Тобто Ви зможете спитати будь-що, що Вас цікавить, на кшталт – «Як писати мотиваційний лист?», «Що означає ця фраза в описі програми?»,  «У яких програмах ти брала участь?», “Як вступити до німецького університету?” Єдине, чого я не зможу зробити у форматі цієї сесії – це вичитати Ваш документ і знайти для Вас конкретну програму)

Якщо питань буде багато, буде зроблено два окремих відео.

Отже, що потрібно зробити, щоб отримати відповідь на ваше питання?

Доступ: безкоштовно.

Як залишити питання: Чітко визначте одне питання, яке вас цікавить. Напишіть його в коментарях під цією публікацією. Будь ласка, уважно перечитайте попередні коментарі, щоб не дублювати питання.

Дедлайн для надсилання питань: 24 грудня (субота) включно.

Відповіді  даватимуться у хронологічному порядку.

Чекатиму на ваші цікаві питання:)))

==================

Відповіді на Ваші питання!:)

Усі питання Ви можете переглянути у коментарях.

 

Сподіваюся, мої поради були для Вас корисними)

 

Також нагадую, що невдовзі на UniStudy стартує новий онлайн-курс. Буду рада бачити вас серед учасників:)

 

З повагою,

Тетяна Кальченко,

керівник unistudy.org.ua

 

 

 

Вам також має сподобатись...

19 коментарів

 1. Анна :

  Якi критерії успіху при поданні на творчі спеціальності? (фото, дизайн). Якої тематики роботи і серії краще обирати для подачі,

 2. Дмитро :

  Чи все ж існують програми в Польщі, які б дозволяли покривати витрати на навчання/проживання на бакалавріаті?
  Якщо так, то якими характеристиками повинен володіти кандидат?
  Завчасно дякую.

 3. Елена :

  Чи є програми навчання/обміну/стажування (бажано де використовується німецька мова) для старших за 25 років та які такі пргорами Ви можете порадити? З чого почати (є давнє бажання, але ніколи не знала з чого почати)?

 4. Євгенія :

  У багатьох грантових програмах питають підтвердження того, що аплікант не може сам оплатити, наприклад, навчання. При цьому часто не уточнюється, що конкретно може свідчити про це. Що для цього треба? Виписка з банку/ податкової чи щось інше? Якщо студент не працює (або навіть і працює), вартість навчання він / вона все одно не може покрити. Іноді для цього треба збирати рік гроші лише на транспортні витрати. Дякую за відповідь

 5. Олена :

  Якщо я хочу подати заявку на навчальну програму Fulbright чи схожу на магістратуру, на скільки сильним є вплив оцінок диплому бакалавра?

 6. Я хочу отримати стипендію для навчання на магістерській програмі. Знаю, що процедура вступу та подачі заявки на стипендію – це 2 різні процедури. Питання: чим відрізняється мотиваційний лист для вступу від того, який потрібно подати на стипендію? Чи можна і чи доцільно подавати один і той же мотиваціний лист?Які критерії відбору для отриманн стипендії? Перепрошую завчасно за “одне” питання. Просто обмаль інформації на цю тему.
  P.S. : дякую=)

 7. Ігор :

  Чи не можна разов із інформацією про програму відображати критерії відбору на цю програму? Щоб було зрозуміло, за якими параметрами оцінюватимуть аплікантів.

 8. Сергій :

  Які Ви можете порадити короткострокові безкоштовні програми обміну (чи, можливо, просто можливість поїздок закордон) для школярів 9-10 класів, окрім FLEX? Країна немає значення.
  І що зробити, щоб дійсно отримати цю можливість?

 9. Анна :

  Як писати мотиваційний лист?

 10. Олена :

  Що обов’язково повинно бути в успішному мотиваційному листі?

  Чи можна подаватися на програми, якщо у січні 2017 року закінчую магістратуру?

  Чи є гранти, які повністю покривають всі витрати, (якщо проживаю на території Луганської області, підконтрольній Україні)?

  Дякую!

 11. Анна :

  Чи є ймовірність потрапити на короткострокову навчальну програму в один із європейських університетів на 1-2 курсі (бакалаврат) із браком досвіду роботи і громадської активності (але знанням англійської)? Які досягнення та здібності важливі для CV, щоб мати шанс, що заява буде прийнята?

 12. Марія :

  На які досягнення/особисті якості заявника/переваги звертають особливу увагу грантодавці по Ph.D програмам взагалі і в гуманітарній сфері (юриспруденції) зокрема. Дякую:)

 13. Андрій :

  Які є програми для навчання (M. A., Ph.D) або стажування у Ізраїлі? Гуманітарно-соціальна сфера, політологія, соціологія, історія, журналістика. Дякую”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.