Стипендія ім. Стефана Банаха

*інформація від наших партнерів – проекту “Освіта без кордонів” (http://www.proekt-obk.com/)

Стипендія від Міністерства закордонних справ та Міністерства науки та вищої освіти Польщі, завдяки якій іноземні студенти можуть навчатися на програмах магістратури.

Спеціальності: точні, природничі, технічні науки; економіка, європеїстика, ветеринарія.

Рівень: магістратура.

Необхідні документи:

 • Заповнена анкета
 • Опис майбутньої дипломної роботи
 • Копія бакалаврського диплома
 • Підтвердження реєстрації на обрану програму в польському виші
 • Копія паспорта
 • Довідка про стан здоров’я
 • Сертифікат, який підтверджує знання польської мови.

Дедлайн: 24 червня.

Детальна інформація польською мовою

Джерело: http://buwiwm.edu.pl/wp-content/uploads/2016/03/SB_N_16.pdf

Вам також має сподобатись...

15 коментарів

 1. Олеся :

  Доброго дня.

  Підкажіть, будь ласка, де і до кого треба вислати необхідні документи для участі у стипендіальній програмі ім. Стефана Банаха ?
  Чи можу я замість копії диплому, який отримаю на початку липня, надіслати виписку оцінок ? Якщо такб то краще за весь період навчання чи тільки за 5 семестр ?

  Щиро дякую.

 2. Анастасия :

  Добрый день. Подскажите, пожалуйста, если на программу вместо диплома можно предоставить выписку оценок за весь период обучения, нужно ли предоставлять справку о том, что являешься студентом своего университета?

 3. Олеся :

  Подскажите, пожалуйста, есть ли возможность поступать по программе Банаха на следующий год? Тоесть на 2017-2018 учебный год. Если да, то какие строки ?

 4. Анжела :

  Добрый день, скажите пожалуйста, куда нужно отправлять документы для участия в программе, они должны быть переведены на польский и нотариально заверены или просто копии?
  ответьте пожалуйста на почту

 5. Аліна :

  Доброго дня.

  Підкажіть, будь ласка, де і до кого треба вислати необхідні документи для участі у стипендіальній програмі ім. Стефана Банаха ?
  Підтвердження реєстрації на обрану програму в польському виші – тобто зареєструватися в рекрутаційні системі університету, чи в звичайній?
  Чи можу я замість копії диплому, який отримаю в кінці червня, надіслати виписку оцінок ?
  Якого обсягу має бути опис майбутньої дипломної роботи ?
  Щиро дякую.

 6. Наталя :

  Дякую за відповідь. Але у мене ще є питання: якщо я закінчую в лютому 17 р. на бакалавра навчання, то як зараз уже маю подати копію диплому? І якщо я уже три роки навчаюсь в Польщі, чи потрібно сертифікат про знання мови?

  • UniStudy :

   Натале, краще уточнити безпосередньо в координаторів програми, щоб у Вас була інформація із першоджерела.

 7. UniStudy :

  Серед вимог до аплікантів є така – аплікантом може бути особа, що закінчила бакалавріат у 2015, 2016 році або зараз закінчує останній курс. Тому, скоріше за все, ви не можете подаватися. Але радимо сконтакутвати з координаторами програми ( http://buwiwm.edu.pl/rekrutacja_sb/)

 8. Inna :

  я закінчила бакалавра в Україні у 2014 році і на даний момент навчаюсь на магістратурі в Польщі, але навчання дороге і постійно мушу брати академки, щоб заробити гроші.скажіть, чи можу я теж подати документи на стипендію Стефана Банаха, не дивлячись на те, що я бакалавр 2014?

 9. UniStudy :

  За правилами програми пріоритет надається особам, які завершили бакалавріат у країні їхнього громадянства (тобто в Україні), але ті українці, що навчаються в Польщі, також можуть подаватися.

 10. Наталя :

  Я навчаюсь у Польщі, закінчую 30 червня 6 семестр навчання . Факультет біомедична інженерія. Навчання на бакалавра закінчую в лютому 2017 року. Чи можу я подати документи на отримання стипендії ім. Стефана Банаха. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.