Стипендії на Transparency School 2020 у Литві

Відкрито прийом заявок  до школи прозорості 2020!

Школа прозорості – це провідний літній курс з боротьби з корупцією у світі. Починаючи з 2010 року, він вже вітав майже 1200 майбутніх лідерів з понад 120 країн світу.

Дата заходу: 6-12 липня 2020 року

Що: TRANSPARENCY SCHOOL 2020

Дедлайн: 30 квітня зі стипендією, 20 травня з частковою або без

Хто може подати заявку?

Школа прозорості відкрита для старшокласників, випускників та молодих фахівців віком до 35 років.

Ми вітаємо людей з державного, приватного, неурядового та академічного секторів з усіх наукових груп. Школа прозорості не дискримінує своїх заявників за ознаками раси, кольорів, національного походження, інвалідності, статі, гендерної приналежності, релігії, політичних переконань, подружнього, сімейного або батьківського статусу, сексуальної орієнтації чи будь-якої іншої ознаки.

Комісії та стипендії

Вартість курсу охоплює плату за навчання, навчальний матеріал, проживання, харчування та позаурочну діяльність. Плата за Transparency School 2020 становить 800 EUR.

Учасників Школи прозорості розмістять у приміщеннях студентського будинку університету імені Міколаса Ромеріса в спільних кімнатах. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете обговорити альтернативні варіанти розміщення.

Для претендентів з певних країн доступна обмежена кількість стипендій. Повна стипендія покриває міжнародні витрати на поїздки, навчання та проживання. Студентам, які хочуть отримати повну стипендію, рекомендується подавати заявку, як тільки відкриється процес подання заявок. У деяких випадках студентам також можуть бути запропоновані часткові звільнення від оплати за навчання (часткові стипендії) для покриття частини витрат на навчання.

Будь ласка, знайдіть перелік країн, з яких претенденти отримують право на отримання повної стипендії: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Польща, Росія, Південна Африка, Тайвань та Україна.

Якщо ви хочете подати заявку на отримання стипендії, обов’язково заповніть відповідний розділ в онлайн-формі заявки, вказавши свої причини подання заяви.

Проживання

Лекції проводяться в студентському містечку університету імені Міколаса Ромеріса.

Зазвичай усіх учасників розміщують в університетських гуртожитках і просять поділити кімнату з іншим учасником тієї ж статі. Однак, не соромтеся повідомте нас, якщо у вас є конкретні потреби чи певні уподобання. Команда Transparency School зробить все можливе, щоб задовольнити ваші потреби та переконатися, що нічого не зіпсує ваше перебування у Вільнюсі.

Кінцевий термін подання заявок

Із стипендією: Кінцевий термін подачі заявок на стипендію – 30 квітня 2020 року.
Кандидатам, які подають заявку на стипендію, буде повідомлено про результати процедури відбору не пізніше 15 червня 2020 року.

З частковою стипендією / без стипендії
Кінцевий термін часткових заявок на отримання стипендій та не стипендій – 20 травня 2020 року.
Про результати процедури відбору кандидатам буде повідомлено протягом трьох тижнів після їх подання, не пізніше 15 червня 2020 року.

Процес подання заявки

Подати заявку дуже просто – просто заповніть та подайте нашу онлайн-заявку.

Зауважте, що вам запропонують завантажити короткий мотиваційний лист разом із резюме Europass. Ми наполегливо радимо підготувати їх заздалегідь і мати їх готовими до того, як ви почнете заповнювати свою заявку.

Для заповнення вашої заявки необхідні такі документи:

1. CV
2. Мотиваційний лист (максимум 500 слів)
3. Заповнена онлайн-форма

Після отримання Вашого повідомлення Вам буде запропоновано перерахувати необхідний внесок у розмірі 800 EUR (якщо Ви не маєте права на стипендію) на призначений банківський рахунок. Ми підтвердимо ваш прийом після отримання плати за курс.

Якщо у вас є запитання, пов’язані з додатками, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами за адресою admissions@transparencyschool.org

Подати заявку тут: https://transparencyschool.org/apply/

Додаткову інформацію можна знайти на  www.transparencyschool.org

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.