Програма стажувань німецького бізнесу в Україні

Програма стажувань німецького бізнесу в Україні пропонує студентам унікальну можливість отримати практичний досвід роботи у провідних компаніях Німеччини протягом декількох місяців.

Відправити свою заявку на участь можна з 11 квітня по 6 червня 2016 року (термін стажування –  з лютого по червень 2017 року, 3-5 місяців).

Таким чином, стипендіати можуть застосувати на практиці отримані в університеті теоретичні знання, розширити свою кваліфікацію і отримати уявлення про корпоративну культуру в Німеччині. Програма фінансується Федеральним міністерством Німеччини з економічної співпраці і розвитку (BMZ) і за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Стипендіати отримують щомісячну фінансову допомогу, і, окрім того, компанії покривають витрати на проживання та медичне страхування для інтернів.

Хто може подати заявку?

Студенти вищих семестрів (щонайменше 2 повних роки навчання), а також молоді випускники. При цьому, їх навчальна програма повинна мати фокус на бізнес (дисципліни економіки і організації виробництва), інженерні науки або IT, журналістику або сільське господарство. Кандидати мають бути, як правило, не старше 30 років.
Необхідні дуже гарні знання німецької і / або англійської мови.

Додаткова інформація: 

ГрупаВконтакті: http://vk.com/uainternship

Група на Facebook : https://www.facebook.com/groups/UAinternship/

Офіційна сторінкаOst-Auschuss : http://ost-ausschuss.de/node/738

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.