Набір учасників у 3-тю завершальну групу Школи Інженерів Порозуміння

Школа «Інженери Порозуміння» – це річна інтенсивна навчальна програма для здобуття знань і навичок у сфері мирного врегулювання конфліктів та побудови миру. Проект розрахований на учасників, які готові долучитися до роботи з примирення конфліктуючих сторін на різних рівнях українського суспільства, мріють вивчати та практикувати Ненасильницьке спілкування у житті і роботі. Дедлайн – 2 листопада 2017 р.

На початку 2018 року розпочне роботу вже третя група першої в Україні  школи з фасилітації діалогу “Інженери Порозуміння”, яка збільшить кількість фахівців, здатних ефективно працювати з конфліктами, трансформуючи їх у діалог та співпрацю. Особливістю проекту є інтенсивна річна тренінгова програма із залученням міжнародних фахівців, що поєднує теорію з практикою. Очікується, що випускники школи стануть носіями цих навичок і застосовуватимуть їх у своїх спільнотах з метою зменшення поляризації та протистояння у різних сферах і на різних рівнях українського суспільства.

Навчання в межах школи “Інженери Порозуміння” відбуватиметься у Києві впродовж одного календарного року і передбачатиме спільне перебування в інтегрованій громаді учасників та тренерів з виїздами на практику.

Участь у навчальній програмі передбачає конкурсний відбір і є безоплатною.

До участі запрошуються кандидати, які зараз проживають у Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Одеській та Київській областях

Детальніше дізнатися про умови участі та заповнити анкету на участь можна на сайті https://peaceengineers.com.

Анкети приймаються до 02.11.17 (23:00)

Організатори Школи — Український центр Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності” та нідерландська миротворча організація PAX. Проект реалізується в рамках програми “Культура діалогу і конструктивної взаємодії в Україні”, яка фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt) і триватиме до кінця грудня 2018 р.

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту peaceengineersua@gmail.com або за телефоном +380502818047

Детальніше про проект:

Під словосполученням «Інженерія Порозуміння» ми розуміємо широкий набір методологій, які націлені на відновлення, розбудову і збереження миру у громаді.Для цього Інженерам Порозуміння потрібно володіти знаннями та навичками як на мікро-, так  і на макрорівнях.  На макрорівні Інженери Порозуміння працюють з психо-емоційним відновленням осіб, які перебувають у кризовому стані через пережите насильство чи конфлікт, готують їх до процесу примирення і відновлення внутрішнього миру для благополучного продовження життя. На макрорівні Інженери Порозуміння вивчають та аналізують причини й рушійні сили конфліктів, планують і здійснюють стратегічну й тактичну інтервенцію (втручання), яка, за умов успіху, сприятиме налагодженню співпраці, зменшенню рівня насильства і заподіяної конфліктом шкоди.

Довідка про організаторів з українського боку:

ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності”» діє в Україні з метою сприяння розвитку суспільної культури діалогу через поширення методик та навичок запобігання і врегулювання насильницьких конфліктів різних ступенів на різних рівнях суспільства, а також налагодження діалогів між конфліктуючими сторонами для відновлення взаєморозуміння і заснування передумов для спільного розвитку.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.