Стартовий грант на дослідження від ERC

Гранти від Європейської дослідної ради (ERC) направлені на підтримку дослідників у реалізації фундаментальних науково-дослідних проектів.

Європейська дослідницька  рада (ERC) – європейська ініціатива фінансування, розроблена для підтримки найкращих вчених, інженерів та науковців у Європі. ЇЇ задача   – сприяння найвищій якості досліджень у Європі за рахунок конкурентоспроможного фінансування та підтримки передових  наукових досліджень у всіх галузях.

Стартовий грант від ERC                     
підтримує лідерів-дослідників, які збираються створити чи зміцнити науково-дослідницьку групу та розпочати проводити незалежні дослідження у Європі. Грант спрямований на перспективних дослідників, які мають доведений потенціал стати незалежними лідерами досліджень. Цей грант підтримуватиме створення нових визначних дослідницьких груп та зміцнить інші нещодавно створені.

Стислий виклад умов:

Кандидати можуть бути будь-якої національності, вони повинні отримати свій перший вчений ступінь ( PhD – доктор наук) 2-7 років тому.
Приймаюча організація: юридично визнана державна або приватна дослідна організація, розташована країні-члені ЄС або в асоційованій до ЄС країні. .
Фінансування: до 1,5 млн. євро на грант (в деяких випадках до 2 млн. євро)

Тривалість: до 5 років
Конкурсні заявок: публікується щорічно

Як подати заявку?

Заявку на отримання гранту від ERC має подати кандидат із підтримкою та від імені приймаючої установи.
Вона може бути подана лише у відповідь на відкритий конкурс через  веб-сервіс подачі заявок .

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться зі своїм національним контактним центром: http://erc.europa.eu/national-contact-points

Кінцева дата: 16 жовтня 2019, 17:00 CET.

Більше за посиланнямhttp://erc.europa.eu/starting-grants

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.