Цикл освітніх подій “Від ідеї – до дії”

Громадська Спілка “Центр інновацій “Сходи в майбутнє” від “Юрія-Фарм” запрошують на цикл освітніх подій “Від ідеї – до дії” (“From Idea To Action”), створений з метою партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в охорону здоров’я!

Метою зустрічі є надихнути молодих науковців на творення нових ідей, які реалізують разом із командою, та прагнуть змінити життя країни на краще через власні інноваційні проекти.

Коли? – 12 вересня

Де? – Корпорація “Юрія-Фарм” (Центральний офіс), вул. Народного Ополчення, 19.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/BQGTue

Програмою зустрічі передбачено:

І Частина: Модерована дискусія спікерів на тему «Індивідуальної та колективної мотивації – джерело успіху інноватора».

ІІ Частина: Виступ модератора і дискусія з учасниками щодо ситуації на ринку по системам мотивації компаній України та світу.

ІІІ Частина: Спільне обговорення і знайомство (за чаєм, кавою і смаколиками).

Своїм досвідом поділяться:

  • Ростислав Валіхновський – к. м. н., засновник та керівник Інституту хірургії Valikhnovski Surgery Institute, Заслужений лікар України, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ) (https://www.facebook.com/r.valikhnovski);
  • Денис Бродський – відомий у світі великого бізнесу як професіонал з управління персоналом. За його плечима – досвід у таких бізнес-гігантах, як «Miratech», «Platinum Bank», «GlaxoSmithKline» та інші.
  • Борис Тодуров – д. мед. н., проф., український лікар-кардіохірург, Заслужений лікар України, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, директор Інституту серця МОЗ України (https://www.facebook.com/btodurov/);
  • Сергій Ярмолюк – д. хім. наук, проф., завідувач відділу комбінаторної хімії Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України.

Вхід вільний! Кількість місць обмежена!

Фото з минулої зустрічі: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2090193994556739.1073741830.2060180127558126&type=1&l=d91be22358

Посилання на онлайн-трансляцію для учасників з регіонів України: https://goo.gl/bNKGHP

Приєднуйся у Телеграм https://t.me/uptofuture та Інстаграм @uptofuture1!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.