Старшокласникам допоможуть визначитись із професією

На цих зимових канікулах у Києві вже вшосте пройде профорієнтаційний табір для учнів 8-11 класів. Організатором табору виступає компанія IBSEducation, яка прекрасно знає про проблему складного та свідомого вибору майбутньої професії. Компанія IBS, крім освітніх проектів для школярів, реалізує ще заходи для студентів, і дуже часто зустрічає молодих людей, котрі вже на студентській лаві розуміють, займаються не тим, до чого мають хист. Саме тому варто отримати максимум інформації, щодо майбутньої професії ще в школі!

Зимовий табір IBS ознайомить із представниками 12 професій! З початку учасники зможуть дізнатись більше про сучасні професії, такі, як SMM, веб-дизайн, копірайтинг, створення сайтів. Після цього провідні спеціалісти у легкій та практичній формі ознайомлять з класичними професіями: маркетинг, бізнес, PR, фінанси, IT, журналістика, право, психологія. Окрім цього, ми підготували для наших учасників насичену програму з відвідування топових українських і міжнародних компаній. Ви ще вагаєтесь?

Не варто, адже за умови реєстрації до 2 грудня Ви отримаєте не лише знижку, а й можливість відвідати інноваційну IT-компанію Ciklum абсолютно безкоштовно!

Також протягом тижня учасники будуть в групах працювати над проектами, які представлять у кінці тижня перед журі та іншими учасниками. Ценезабутньо проведений час у колі нових друзів та однодумців. Ми без перебільшення впевнені, що після цього табору Ваша дитина зможе визначитись із майбутньою професію та буде задоволена проведеним часом. Це можуть Вам підтвердити більше ніж 500 наших випускників!

Де: м. Київ, вул. Голосіївська, 17 (BrainHub, 5 хвилин від м. Голосіївська)

Коли: 24-30 грудня 2016 р.

Для кого: 8-11 класи

Ціна: від 1600 гривень.

Детальніше: http://ibs-edu.com.ua/wintercamp  або за телефонами 095-142-23-42 Вікторія, 063-374-76-40 Анна.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.