Молодіжний тренінг “Єдність заради безпеки: фактор НАТО”

Фонд «Відкрий Україну» разом із Центром інформації та документації НАТО в Україні оголошує прийом заявок на участь у Молодіжному тренінгу на тему «Єдність заради безпеки: фактор НАТО».

Метою тренінгу є надання майданчика для молоді з різних регіонів України для обговорення ролі міжнародних організацій у формуванні безпеки у світі на прикладі НАТО.

Моделювання НАТО відбудеться у формі рольової гри, під час якої учасники отримають практичні знання про існуючі можливості та обмеження трансатлантичної системи колективної безпеки.

У тренінгу в якості експертів візьмуть участь відомі українські дипломати та аналітики. Кращі учасники будуть нагороджені спеціальними призами.

Тренінг відбудеться 12 грудня у Києві, в готелі Редіссон Блу, вул. Ярославів Вал, 22.

Учасники тренінгу мають відповідати таким критеріям:

  • вік від 20-35 років
  • активна громадська позиція та здатність застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності
  • високий рівень фахових знань
  • знання англійської мови

Організатори особливо заохочують до участі у Форумі представників регіонів. Витрати за дорогу будуть компенсовані (вартість квитків не повинна перевищувати 600 гривень в обидві сторони).

Для участі в Тренінгу просимо перейти за посиланням та заповнити реєстраційну форму http://goo.gl/forms/G4Qv1NT28Q.

Кінцевий термін подачі заявок – 18:00 27.11.2015 року.

Робочі мови – українська та англійська.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до керівника Міжнародної програми Фонду Раміни Шут за телефонами (044) 22018 40, (067) 2143462 або за електронною адресою rs@openukraine.org

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Фонд “Відкрий Україну” – міжнародний фонд, заснований у липні 2007-го року для зміцнення та розвитку авторитету України у світі. Завданнями Фонду є піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном, сприяння розвитку міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії.

Головою Наглядової Ради Фонду є Терезія Яценюк.

Центр інформації та документації НАТО в Україні (ЦІДН) заснований у травні 1997 року, напередодні підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, що є основоположним документом, який регулює відносини між НАТО і Україною.  ЦІДН є частиною Відділу громадської дипломатії НАТО і був першим відкритим для громадськості інформаційним офісом, який Північноатлантичний альянс заснував на території країни-партнера. Більше про центр можна дізнатися за посиланням http://www.nato.int/cps/uk/natolive/topics_64610.htm

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.