Хакатон для дівчат “Hack4good 2.0: Як зацікавити дівчат з раннього віку до технічних спеціальностей?”

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках ініціативи #Дівчата STEM спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення запрошують дівчат віком від 18 до 24 років взяти участь у хакатоні “Hack4good 2.0: Як зацікавити дівчат з раннього віку до технічних спеціальностей?”

У світі існує компанія Goldie Blox, яка спеціалізується на інженерних іграшках для дівчат. Власниця такої забавки власноруч може побудувати маяк, канатний підйомник, скейт-парк і гратися лялькою, вдягненою у робочий комбінезон з набором інструментів на поясі. Цей виробник заявляє, що у світі, де чоловіки мають кількісну перевагу в науці, інженерії, математиці, дівчата втрачають інтерес до цих напрямів у віці близько 8 років. Одна з цих причин полягає у тому, що іграшки, які розвивають інтерес до техніки або ж STEM професії сприймаються як хлопчачі. Своєю продукцією компанія прагне подолати “рожеві обмеження” і надихнути майбутні покоління жінок-інженерів.

Саме тому ми запрошуємо дівчат віком від 18 до 24 років долучитись до хакатону та розробити інноваційне рішення для України. Якщо ти любиш STEM та готова ділитись цим із оточуючими, то реєструйся на хакатон. І, можливо, саме твоя ідея все змінить і маленькі дівчатка стануть головними її користувачками.

До участі запрошуються дівчата зі сфери ІТ, дизайну, digital-маркетингу та project management. Що для цього потрібно? Все дуже легко!

  1. Заповнюй заявку особисто чи командою (5-6 дівчат) до 17 липня 2018 включно.
  2. В реєстраційній формі коротко опиши ідею, як зацікавити дівчат з раннього віку до технічних спеціальностей (саме за ідеями буде здійснюватися відбір).
  3. Очікуй на результати до 19 липня 2018 на сайті: csr-ukraine.org.
  4. Бери участь у хакатоні 28-29 липня та вигравай призи.

Ми обіцяємо відшкодування проїзду та оплату проживання, а ще круту локацію, смачну їжу, неймовірних спікерів, менторів та цінні призи, а проекти -переможці отримають грошові нагороди розміром 25 000, 15 000 та 10 000 грн на їх реалізацію та можливість навчання в стартап інкубаторі.

Літо коротке – проведи його з користю!

Реєструйся, участь безкоштовна: https://goo.gl/forms/sjNhYvJy23jlEOqt2

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до Оксани Ізакової, координаторки напряму STEM Центру «Розвиток КСВ»: stem@csr-ukraine.org, 044-292-02-48

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.