Harvard Kennedy School Women’s Network Ukraine

Що це: менторська програма

Організатори: Harvard Kennedy School Women’s Network Ukraine

Мета: сприяти особистісному та кар’єрному розвитку

Для кого:

Для жінок, які вірять, мріють та працюють над втіленням своїх ідей не зважаючи на жодні перешкоди. Для жінок, які хочуть отримати знання та підтримку для того, щоб досягти своїх професійних висот. Для жінок, які прагнуть розвивати себе для того, щоб покращувати світ навколо.

Дедлайн: 15 серпня

Результати: 8 вересня

Програма спрямована на підтримку самореалізації учасниць (менті) та підвищення їх впевненость у своїх силах. Ця програма про натхнення, мудрість та обмін досвідом. Про єднання, підтримку та розкриття потенціалу. Про відповідальне лідерство, про етичність та моральність. Вона про нас — жінок та про те, як багато ми можемо досягнути, коли віримо в себе та одна в одну!

Менторська програма працює у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку менті, тому що друге неможливе без першого. Це два взаємопов’язаних процеси — адже, щоб плисти бурхливим морем кар’єрних можливостей необхідно бути вправним та впевненим у своїх силах капітаном власного корабля.

Сфера особистісного розвитку буде включати сприяння у розвитку лідерських якостей, ефективний нетворкінг, рекомендації щодо визначення напряму професійної реалізації, пошуку балансу між кар’єрою та родиною, та розкриття потенціалу аби «дотягнутись до зірок».

Всі менторки мають успішні кар’єри в різних сферах, таких як бізнес, політика, юриспруденція, захист прав людини тощо. В залежності від своєї галузі та в площині кар’єрного розвитку менті, вони можуть поділитись досвідом із величезного кола питань, починаючи від того, як відкрити свою справу і закінчуючи тим, як писати закони.

Ознайомтеся з менторками і програмою тут: http://hkswnukraine.com.ua/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.