Cемінар + онлайн-трансляція “Як пройти інтерв’ю для вступу в університети США”

Подаючи заявки на навчання в американські коледжі та університети, майте на увазі, що багато з них потребують пройти співбесіду в якості одного з етапів відбору. Це стосується більшості коледжів, досить великої кількості магістерських та докторських програм, та є необхідною складовою при поданні на стипендійні програми, в тому числі програми обміну уряду США.

Часто, до того, як Вас запросять на співбесіду, університет уже проявив певний інтерес до Вас, що, в свою чергу, робить проходження інтерв’ю ще більш важливим.

Спікер, Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань освіти та культури Посольства США в Україні, допоможе відповісти на деякі з найбільш хвилюючих питань: “Як вітатись з інтерв’юером?”, “Що, якщо я не знаю відповіді на питання?”, “Як одягатися на співбесіду?”, “Чи варто просити повторити питання?”, “Як успішно пройти Skype-співбесіду?”. Ці, та багато інших запитань, будуть обговорені під час  презентації.

Щоб долучитись до онлайн трансляції заходу, зайдіть за наступним посиланням https://www.youtube.com/user/EACKyiv Не забудьте взяти паспорт або посвідчення водія!

Дата: 1 березня.

Місце: Американський дім, вул. Миколи Пимоненка, 6, Київ

Джерело: https://www.facebook.com/events/2000746463524679/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.