Терміново: волонтерство у дитячому центрі у Німеччині з організацією AWO Karlsruhe!

Волонтерство у дитячому центрі у Німеччині з організацією AWO Karlsruhe!

Коли:  січень 2022 – вересень 2022  (9 міс.)

✈️ Де: Karlsruhe, Germany

? Дедлайн: ASAP

? Фінансування: Проект фінансується за рахунок програми Європейський Корпус Солідарності. Усі витрати на візу, страхування, проживання, харчування, кишенькові гроші та міжнародні транспортні витрати покриваються повністю. Волонтер буде розміщений у будинку разом з іншими волонтерами ESC.

ℹ️  “Kita SieKids Villa Pus teblume” – це двомовний (німецька/французька) центр денного догляду за дітьми, розташований недалеко від центру міста Карлсруе.

У центрі з 7:00 до 17:30 працює цілодобовий догляд для 83 дітей, розділених на 6 груп залежно від віку (від 6 місяців до 6 років). Для дітей пропонується різноманітна програма. Окрім спільних ігор, вони можуть відчути себе, граючи та працюючи з мистецтвом та кольорами, займаючись спортом, проявляючи цікавість до експериментів та природничих наук, граючи в театр чи займаючись рукоділлям. Дітей завжди супроводжують вихователі. Головна мета закладу – підтримувати інтереси дітей, вихователів та волонтерів.

? Задачі волонтера

Це підтримка вихователів в одній групі з дітьми у їхній повсякденній діяльності, підтримці кухні (готування, прибирання сніданку та обіду), а також реалізація свого проекту з дітьми. Допомога з екскурсіями в музеї, місто, парки чи дитячі майданчики.

??‍♂️?‍⚖️ Профіль учасника:

– бути від 18 до 30 років

– інтерес до освітньої роботи

– мати інтерес та певний досвід роботи з дітьми

– знання англійської та французької (розуміння, розмова, письмо, читання), базові навички німецької мови будуть корисними, але не є обов’язковими

– відкритість для знайомства з Німеччиною та німецькою культурою

❗️Детальний опис проектy тут!

✍️ Щоб подати заявку, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу  a.foerter-barth@awo-reisen.de та evs@ngo-stella.org з підписом “ESC In Karlsruhe”.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.