Конкурс блогозаписів на тему співпраці України та ЄС

Представництво ЄС в Україні оголошує конкурс блогозаписів, що відбувається в рамках проекту “ЄС: вибір української молоді”.

Часто пишете у соціальних мережах, але хочете, щоб Ваші думки читали не лише друзі? Ведете власний блог і хочете справжньої слави? Напишіть короткий блогозапис на тему співпраці України та ЄС, зареєструйтеся на нашому сайті, збирайте коментарі та отримуйте призи.

Вимоги до блогозаписів:

  • Відповідати тематиці зв’язку України та Європи;
  • Бути оригінальним і не використовувати власність чужого авторського права;
  • Бути написаним і розміщеним на Вашому сайті/блозі в проміжку між 11 лютого і 20 травня.

Як буде проходити конкурс:

  1. З 11 лютого до 20 травня 2016 року опублікуйте Ваш блогозапис на тему співпраці України та ЄС та зареєструйтесь на сайті http://euroquiz.org.ua/blog-contest, надавши нам посилання на блог та доступ до Google Analytics. Учасникам конкурсу має бути від 16 до 30 років.
  2. До 20 травня відвідувачі Вашого блогу зможуть прочитати Вашу роботу, проголосувати за неї поширеннями, а також залишити коментарі. Автор блогу, який збере найбільше переглядів, поширень та коментарів стане переможцем конкурсу.
  3. У червні під час церемонії нагородження автор найбільш популярного блогозапису отримає приз.

Детальна інформація та реєстрація учасників на сайті http://euroquiz.org.ua/blog-contest

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону 093 525 83 34 , 044 592 8669 чи пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua .

Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає  ГО “Молодіжна Альтернатива”. Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.