Академія практичної журналістики імені Марка Твена “Червоний квадрат”

У Львові розпочався третій набір на курси Академії практичної журналістики імені Марка Твена. Найкращі випускники двох попередніх наборів сьогодні успішно працюють у штаті газети “Експрес” — найбільшого україномовного видання нашої країни.

Тож кого ми шукаємо? Креативних, відповідальних, та енергійних. Тих, хто готовий навчатись та працювати у команді журналістів нашої газети. Досвід роботи та освіта не мають жодного значення.

Що ми пропонуємо? Двомісячний безкоштовний очний курс практичної журналістики у Львові, завдяки якому ти довідаєшся про роботу кореспондента більше, ніж за роки навчання в університеті. Ми знаємо, як робити розслідування, репортажі та інтерв’ю так, щоб їх читала вся Україна. І ми готові ділитися цими знаннями з тобою.

У третій Академії основним акцентом стане універсальність журналістів: наші випускники вмітимуть не лише писати якісні тексти в газету та онлайн-видання, а й професійно робити фото- і відеорепортажі.

Крім цього, ми переконані: хороший журналіст повинен вміло організовувати свій час. А тому впродовж всього курсу Академії слухачі вивчатимуть методику тайм-менеджменту четвертого покоління.

Найкращих випускників Академії чекає працевлаштування у газетах групи компаній “Експрес Медіа Груп”.

Отже, щоб подати заявку, надішли листа на електронну адресу academy.expres@gmail.com. У темі вкажи “Академія журналістики-3” та заповни анкету, яку ми надішлемо у відповідь.

Прийом заявок триває до 3 квітня. Курс плануємо розпочати 10 квітня.

З приводу запитань пиши нам у приватні повідомлення на сторінці Академії (www.facebook.com/academy.expres) або ж на електронну пошту academy.expres@gmail.com.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.