Нова освітня платформа від Європейського корпусу солідарності

Чудова новина! Тепер на порталі програми Європейського корпусу солідарності можна не лише знайти волонтерських проєкт, але й доповнити свій досвід цікавими курсами і додатковим навчанням.

Для кого ця можливість? Навіть якщо ви вже є волонтером Європейського корпусу солідарності, або тільки плануєте ним стати, або навіть не знали до цього про таку можливість.

Онлайн-навчання допоможе якнайкраще підготуватися до волонтерства за програмою, знайти нові ідеї або долучитися до вже започаткованих ініціатив.

Щоб отримати доступ до освітніх можливостей платформи, необхідно мати акаунт на сайті і заповнити особистий профіль на сайті: https://europa.eu/youth/solidarity 

Якщо ви вже маєте акаунт, то просто зайдіть та оберіть вкладку “Онлайн-навчання”.

На платформі ви матимете доступ до п’яти різних навчальних модулів:

  1. How do you EU: Тут ви матимете можливість отримати більше інформації про Європейський корпус солідарності, дослідити фундаментальні цінності ЄС та отримати уявлення про те, яку роль ЄС відіграє у вашому повсякденному житті.
  2. Have it your way: Чи бачите ви себе волонтером? Або ви шукаєте стажування або роботу? Дізнайтеся більше про різні можливості, які може запропонувати корпус, і з’ясуйте, яка з них підійде найбільше. Ви також знайдете кілька практичних порад щодо підготовки перед початком свого досвіду та дізнаєтесь, як ви можете його розвивати.
  3. A whole new world…: Початок нової пригоди в чужій країні спочатку може бути трохи страшним, і ви можете бути не впевнені в тому, як діяти та спілкуватися з іншими людьми, які можуть бути з різного культурного походження. Не хвилюйтеся, ми вас охопили! Погляньте на цей навчальний модуль, щоб дізнатись більше про власну безпеку, як адаптуватися до нової реальності та спілкуватися в міжкультурному контексті.
  4. The journey continues: Ви вже повернулись із досвіду роботи з Європейським корпусом солідарності? Настав час для наступних кроків.  Дослідіть, які ще є можливості для вашого майбутнього.
  5. Broaden your horizons: Вам потрібні спеціальні навички для проекту або просто ви хочете дізнатися щось нове? Погляньте на ці курси, включаючи такі теми, як адвокація, лідерство, збір коштів та багато іншого.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.