Реєстрація на безкоштовну участь в онлайн-курсі “LearnEnglish Pathways”

Триває реєстрація на отримання абсолютно безкоштовного онлайн-курсу LearnEnglish Pathways! По її завершенні ще 1500 щасливчиків з усієї України отримають можливість вчити англійську за спеціальною системою від Британської Ради абсолютно безкоштовно.

LearnEnglish Pathways – це серія курсів для самоосвіти для дорослих, що використовуються багатьма організаціями, працівники або клієнти яких вивчають англійську мову завдяки онлайн курсам.

Кожен курс займає 30-40 годин та спрямований на вдосконалення англійської мови студента за допомогою великої кількості онлайн матеріалу. Курси розроблені для самостійного опрацювання і не потребують додаткових умінь.

Студенти можуть самостійно складати графік своїх занять.

Наприклад (якщо ви маєте 30-36 годин на курс), якщо студент навчається по 1.5 годни двічі на тиждень – такий самий розклад мають більшість мовних курсів – проходження кожного курсу забере в нього від 10 до 12 курсів. Враховуючи те, що таких курсів існує 8, на їх проходження в такому темпі піде 2 роки.

З чого складається курс?

Курс складається з шести розділів, кожен з яких фокусюється на окремій темі (родина, подорожі, робота і культура), які ви вивчаєте завдяки аудіозаписам, текстам, зображенням та відеo. Кожен розділ поділено на 5 секцій, які містять від 5 до 10 вправ.

Аплікаційна форма на цей місяць буде відкрита до півночі 15 червня. Щоб надіслати заявку на отримання курсу, переходьте за посиланням.

Джерелоhttp://www.britishcouncil.org.ua/year-of-english/special-offers/learnenglish-pathways

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.