Анна Довга: “Свою першу можливість я знайшла саме тут!”

Привіт!

Ти вже склав список справ та планів та наступний рік та готовий вирушати в захоплюючу подорож освітніх та волонтерських можливостей? Якщо так, то я допоможу тобі на твоєму шляху!

Приємно познайомитися, мене звати Анна Довга. Як нова менеджерка платформи, я буду відповідальна за пошук найцікавіших проєктів та можливостей на Unistudy. Свою першу можливість я знайшла саме тут! З неї в мене почався захопливий шлях як організації кліматичних маршів, так й участі в різноманітних конференціях, подорожей, волонтерств, навчальних таборів й  багато іншого. 

Я хочу аби ти також прагнув до постійного розвитку й знав, що якщо є мрія, то її можна досягти. Головне це велике особисте бажання, а з підтримкою та натхненням, ми вже зможемо допомогти. 

Зараз я навчаюся на третьому курсі спеціальності міжнародна економіка в Харкові. За три роки як я закінчила школу, я здобула досвід в різних волонтерських проєктах та ініціативах. 

Так, я брала участь в організації кліматичних маршів разом з рухом Fridays For Future та особисто познайомилася з Ґретою Тунберг на початку розвитку руху. Крім того,  стала учасницею ініціативи Послів європейської молоді, провела два місяці навчаючи англійської сирійських дітей біженців в Туреччині за програмою European Solidarity Corps, була координаторкою волонтерської спільноти протягом 9 місяців від ГО Українська Волонтерська Служба в Харкові, провела семестр навчання в США як фіналістка Global UGRAD та полюбила подорожі через Couchsurfing.

Мені є багато чим поділитися й я з радістю проведу тебе через гори можливостей! Дякую за увагу!

 

Вам також має сподобатись...

3 коментарі

  1. Анастасія :

    Доброго дня, хочу замовити роботу

  2. Михайло :

    Чодово

  1. 4 Січня, 2022

    […] січня 2022 року на Unistudy нова менеджерка – Анна Довга. Ганна Тронь, яка займала посаду 3 роки до цього, […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.