Курс письменницької майстерності та видання книги

В Україні пройде освітній онлайн курс письменницької майстерності, написання і видання художньої, нон-фікшн і дитячої літератури. Відомі українські письменники, директори видавництв і книжкові продюсери протягом 6 тижнів навчатимуть, як написати та видати книгу коштом видавця.

Програма складається з двох модулів та 26 годин практичних занять від 14 викладачів. Заняття проходитимуть з 29 січня до 5 березня в прямому ефірі з подальшим доступом до відеозаписів.

Перший присвячений написанню книги: як організувати час і простір для письменництва, пошуку ідеї роману, роботі з енергією і натхненням, написанню сюжетів і створенню героїв. Його викладають письменники Любко Дереш, Сергій Лойко, літературний крити Юрій Володарський.

Другий присвячений дизайну обкладинки, роботі з видавцем, захисту авторських прав і гонорарів, маркетингу письменника і книги. Викладатимуть директори і редактори видавництв «Фоліо», «Vivat», «Саміт-Книга».

«Я з нетерпінням чекала занять з видавцями. У мене було багато матеріалу, який хотілось реалізувати. Завдяки школі я познайомилась з видавцем, що прочитав мій рукопис і видав власним коштом», – говорить Анна Кссо, випускниця курсу і письменниця, книга якої вже в топі продажів онлайн магазину Yakaboo.

Освітня програма розрахована на письменників-початківців, що хочуть написати художню або нон-фікшн, бізнесову книгу.

«Школа докладає максимальних зусиль, щоб допомогти випускникам видати свій перший твір. Перший крок – найскладніший, тому викладачі допоможуть зробити сильний текст, а ми – видати його», – зауважує кураторка курсу Вікторія Єрмоленко.

Записатись на курс – на сайті школи.

Проконсультуватись з кураторами та викладачами: 044 362 28 36, 067 508 68 58, у facebook, в telegram або за електронною адресою we@riba.academy

4467 людей пройшли підготовку на очних та онлайн курсах в школі письменницької майстерності «Риба». З відгуками про курс можна ознайомитись на сайті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.