EducationUSA: запрошуємо на онлайн-виставку дворічних коледжів США

Відкрий для себе унікальну можливість американської системи освіти – завітай на віртуальну виставку дворічних коледжів в США від EducationUSA!

Дворічні коледжі пропонують спрощену систему вступу, низькі ціни за навчання (так ще й стипендії!), а найголовніше – систему гарантованого переходу на третій курс університету вашої мрії.

На виставці будуть представлені коледжі з різних штатів. Ти зможеш особисто поспілкуватися з їх представниками, а також, отримати безкоштовну консультацію від радників EducationUSA Ukraine.

Виставка відбудеться в суботу, 20 березня. Початок о 14:00

Участь безкоштовна!

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3bZzzpk

На виставці на тебе чекають:

  • 3 години цінної інформації про освіту в США
  • Американські дворічні коледжі
  • Різноманітні семінари
  • Необмежена кількість безкоштовних консультацій

Дворічний коледж? Що, як і чому?

Як здобути якісну американську освіту та, при цьому, не витратити багато грошей? Вступай до дворічного муніципального коледжу (community college) та отримай ступінь асоціата (associate degree). Така освіта прирівнюється до українського диплому молодшого бакалавра та коштує від 4000 доларів на рік, до того ж, багато закладів пропонують стипендії для талановитих вступників. За бажанням, після завершення дворічного коледжу студент/ка має можливість перевестись на третій курс чотирирічного університету та отримати ступінь бакалавра.

Переваги дворічних коледжів

Окрім привабливої ціни, дворічні коледжі (community college) мають чимало переваг. По-перше, вони вирізняються легкістю вступу, оскільки не потрібно складати ACT або SAT та не обов’язково мати високий бал з тесту на знання іноземної мови. У  середньому відсоток прийнятих студентів становить 77%, що демонструє надзвичайно високі шанси вступити.

Наступна відмінна риса дворічних коледжів полягає у малому розмірі навчальних груп. Оскільки, в американських закладах можна обирати предмети, то поширеним є  відвідування курсу студентами різних років навчання. Таким чином, інколи, лекційні заняття у великих університетах збирають у своїх аудиторіях більше ста студентів, в той час, як у дворічних коледжах середній розмір класу налічує до 25 осіб. Така невелика група дає можливість взаємодіяти з викладачем та іншими студентами, тобто активно навчатися, практикувати свою англійську, дізнаватися про особливості місцевої культури та будувати зв’язки на майбутнє.

Дворічні коледжі, зі своєї сторони, пропонують оснащенні новим обладнанням аудиторії та багато викладачів-практиків. До того ж, іноземні студенти можуть працювати на кампусі та проходити практику (Curricular Practical Training) під час навчання.

Після завершення дворічного коледжу Ти отримаєш додатковий рік досвіду роботи.

Більше корисної інформації стосовно 2х річних колеждів шукайте тут!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.