Тренінг для регіональних журналістів у Львові

Німецька некомерційна організація European Leadership & Debate Academy проводить безкоштовний тренінг для регіональних українських журналістів у Львові.

Коли: 7-10 березня, Львів

Exploring new strategies for local journalism!

Як незалежна журналістика може виконувати свої функції демократії і бути прибутковою при зміні технічних і соціальних умов? Як ми можемо використовувати цифрові медіа для кращої роботи? Як ми можемо підвищити обізнаність про цінність журналістики? Які бізнес-моделі існують для регіональної якісної журналістики? А що потрібно для того, щоб журналісти стали ефективними учасниками цифрового середовища? Ось деякі з питань, що лежать в основі ініціативи інновацій місцевої журналістики.

Метою цього інноваційного семінару, організованого відомими міжнародними експертами в галузі журналістики, є визначення конкретних стратегій для фінансування, виробництва та маркетингу журналістики. Програма складається з теоретичних матеріалів, спільних обговорень і практичних занять з ключових компетенцій і проблем, пов’язаних з журналістикою в 21 столітті.

Хто може подати заявку

  • молоді українські лідери віком 20-32 роки, які працюють журналістами, блогерами або є науковцями або студентами в університетах
  • кандидати повинні чітко знати і розуміти свою роль у демократичних процесах і брати активну участь у розвитку журналістики майбутнього

Організатори покривають витрати на транспорт і житло протягом воркшопу. Робоча мова чотириденного семінару англійська.

Дедлайн подачі заявки 1 лютого 2019 року

Аплікаційна форма за посиланням: https://bit.ly/2H87Pm6

Контактна особа: Сергій Пудіч 0975387600

Про організаторів

The workshop is organized by the Institute for Media and Communications Policy gGmbH and eldaeuropean leadership and debate academy (http://bit.ly/2s6uoed). Funding is provided by the German Federal Foreign Office.

Фото: unsplash.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.