Плануй заздалегідь: стипендія на літні курси Baltic Summer University

Літня школа від університету – це можливість поглибити свої знання та отримати навички з певних предметів в інтенсивному форматі та за короткий термін.

Хоча курси проходять влітку, подача заявок відбувається навесні. Особливо це стосується фінансування. Адже здебільшого літні школи платні. Проте є багато можливостей отримати стипендію.

Як це зробити? Давайте розберемо на прикладі Baltic Summer University, яку вже кілька років організовує Vytautas Magnus University в Литві.

Навчання у Baltic Summer University відбувається двічі на рік: взимку у січні та влітку у липні. Протягом місяця проходять щоденні заняття онлайн та вживу, а програма інтенсивна і дуже насичена.

Літні курси – це варіант приїхати до університету і відчути себе студентом ще до офіційного початку нового року. До того ж, це супер можливість пірнути в культурний і мовний контекст нової для вас країни, адже літні школи проходять в різних університетах по всьому світу. Слухачі курсів можуть обрати тематичну поглиблену програму з бажаної сфери знань.

Особливо зверніть увагу на літні курси мови і культури, якщо плануєте в подальшому поїхати до певної країни або мати з нею співпрацю.

Так, Ганна Тронь, менеджерка Unistudy протягом 2019-2021 років брала участь в зимовому потоці Baltic Summer University від Університету Вітовта Великого.

У січні всі курси викладалися онлайн, проте влітку планується два варіанти: онлайн та вживу.

Ганна вибрала курси литовської мови і культури для іноземців. Заняття Lithuanian language and culture courses for foreigners проходили щодня по 2,5 години, до того ж, можна було відвідувати щоденні лекції з соціокультурної тематики.

Група рівня С1 складалася з 4-6 осіб з різних країн та з різним бекграундом, проте з однаковою метою – вдосконалити рівень литовської мови. Наприкінці – іспит та видається сертифікат.

Якщо ви плануєте навчання у Литві з осені 2022 року, то літній набір Baltic Summer University дозволить вам завчасно підготуватися до майбутніх соціокультурних челенджів, які можуть очікувати вас по приїзду.

Мовні курси для початківців дадуть базові навички спілкування литовською мовою, а тематичні лекції познайомлять ближче з історією та сучасністю Литви.

* * *

Чи є можливість навчатися на курсах безкоштовно? Так!

Головне – це відповідати вимогам для кандидатів. Слухачі курсів – це студенти, викладачі або науковці вищих навчальних закладів та наукових інституцій з країн Східного партнерства (куди входить Україна) та інших країн світу. Як податися і отримати стипендію – читайте тут! 

* * *

Коли проходитимуть курси Baltic Summer University влітку?

Мовні курси: 4 тижні, 16 липня – 14 серпня 2022 р.

Графік інших тематичних курсів дивіться тут!

* * *

А які ще курси пропонує літня школа?

  • Power starts with bioeconomy: from principles to practice
  • Methods in Molecular Genetics
  • Personal growth with PsyCap
  • Seeking for meaningful innovation: Curiosity, Creativity and Communication

* * *

Які дедлайни подачі на літо 2022 року?

Подайте заявку до 30 березня на сайті Baltic Summer University

* * *

Підготуйте документи без проблем

Вирішили подаватися? Скористайтеся підбіркою корисних безкоштовних матеріалів від Unistudy:

Про резюме:

Про мотиваційний лист:

Про рекомендаційний лист:

* * *

Дізнайся більше про безкоштовні можливості освіти у Литві:

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.