Проект Благодійного фонду “Мистецький Арсенал” (Київ)

Благодійний фонд “Мистецький Арсенал” спільно з НКММК “Мистецький Арсенал” розпочинає роботу над Програмою “Дитяча демократія”.

Програма передбачає створення Бюро змін “Дитяча демократія”, до складу якого увійдуть підлітки (12-16 років, м. Київ) та дорослі експерти, що спільно ініціюватимуть та реалізовуватимуть суспільно важливі проекти, залучатимуть до участі у проектах дітей зі свого навчального закладу або громаду міста.

Мета – допомогти молоді отримати практичний досвід демократичних стосунків та продемонструвати можливості власними силами змінювати життя навколо.

Програма реалізовуватиметься в декілька етапів.

Першим етапом програми стане Конкурс з відбору учасників Бюро “Дитяча Демократія” серед підлітків Києва, який було оголошено 15 березня.

Учасники конкурсу мають створити конкурсну роботу – відеозапис, у якому презентуватимуть власне бачення теми: «Зміни, яких потребує світ».

На другому етапі переможці конкурсу стануть учасниками тренінгової програми з лідерства та проектного менеджменту, отримають необхідні знання та навички, побудують демократичні стосунки з дорослими членами команди, та у складі Бюро змін «Дитяча Демократія» спільно з експертами оберуть цікаві для себе напрямки діяльності та розпочнуть роботу над проектами.

На третьому етапі підлітки разом з експертами реалізовуватимуть суспільно важливі проекти, втілюючи найцікавіші ідеї у життя.

А створене бюро стане прототипом моделі, яку надалі планується доопрацювати на основі практичного досвіду та передати для використання у різних містах України на базі музеїв, культурних центрів, публічних бібліотек, учбових закладів.

Також буде розроблено інтерактивну навчальну програму «Дитяча демократія.   Ти можеш», яка у сучасній ігровій формі навчатиме молодь бути відповідальними та дієвими.

Чекаємо на ваші заявки та конкурсні роботи до 15 квітня!

Надсилайте заявки за посиланням: https://goo.gl/forms/JdMECXtcjzrJp1tR2

Умови конкурсу на сайтах організаторів:

fb: programddemocracy
www.art-arsenalfund.org
www.artarsenal.in.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.