Шукаємо партнерів на “Марафон Еразмус+ Молодь”

Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine шукає партнерів!

Ваша команда має досвід в молодіжних програмах ЄС? У вас є практика у молодіжній роботі, якою ви хочете поділитися або просувати? Станьте партнером Інформаційного центру Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні та отримайте підтримку на проведення заходу у своєму місті ?

Ми хочемо провести “Марафон Еразмус+ Молодь”, аби збільшити видимість програм ЄС для молоді, обмінятися передовим досвідом у молодіжній роботі та побудувати партнерську мережу. Марафон охопить п’ять міст, де проведуть п’ять крутих і корисних заходів про програми Erasmus+ Молодь і Європейський корпус солідарності.

? Зараз ми шукаємо партнерські організації, які мають досвід участі в програмах Erasmus+Молодь і Європейський корпус солідарності та були б готові провести презентацію можливостей Програм і організувати цікаву практику з молодіжної роботи в своєму місті.

? Готові стати частиною нашої команди в організації “Марафон Еразмус+ Молодь”? Читайте умови:

? Організація-партнер має провести трьохгодинний захід. Він складатиметься з презентації можливостей програми Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності й цікавої практики: тренінгу, воркшопу тощо.

Для цього важливо завчасно визначитися з локацією та форматом.

? Ми очікуємо, що партнери запросять представників місцевих молодіжних організацій, стейкхолдерів, засоби масової інформації та молодь, мінімум 20 людей (кількість буде покладатися на поточні карантинні обмеження).

? У свою чергу, Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні зможе покрити витрати на кава-брейк, канцтовари тощо (до 2 000 гривень), а також надасть роздаткові матеріали та консультаційну підтримку.

Ви з нами? Тоді заповніть невелику онлайн-форму:

✍️ https://forms.gle/cj6EB95Xb7KT2Cb87

? Дедлайн подачі заявок: 1 серпня

? Початок активностей: 10 серпня — кінець вересня.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.