Менеджерська програма для випускників

hi-res_Unilever_New_Logo-Hi_tcm13-329315

Ціль Unilever Future Leaders Programme (UFLP) – підготувати майбутніх лідерів бізнесу вже сьогодні. Всього за два з половиною роки ти зможеш пройти шлях від випускника до менеджера в одному з відділів Unilever. Ти почнеш працювати над ключовими проектами компанії з першого дня, будеш приймати відповідальні бізнес-рішення та будувати майбутнє найулюбленіших брендів у світі. Ти спробуєш свої сили в різних відділах на ротаціях, кожна із яких триватиме від 3 до 6 місяців.

У свою чергу, ми допоможемо тобі отримати широке бізнес-бачення та навчимо справлятися ізнайскладнішими задачами через практичний досвід, який ти отримаєш під час програми, спілкування та коучинг з нашими експертами, глобальними лідерами, та унікальну програму розвитку танавчання.

Набір на програму UFLP вже починається!

Всі деталі на нашій сторінці – http://rabota.ua/company1880233/uflp.html

Про компанію

Unilever– один із світових лідерів по виробництву товарів повсякденного вжитку. В портфелі компанії більше 400 брендів, 14 з яких вартістю 1 млрд. євро кожен. В Unilever працює 169 000 співробітників усвіті, 180 з них – в Україні. Кожен день понад 150 млн. разів покупці у всьому світі обирають нашу продукцію.

Будучи однією із провідних світових компаній, Unilever приділяє багато уваги постійному  професійному та особистісному розвитку своїх співробітників. З 2011 року Unilever є одним із кращих роботодавців в сфері FMCG за даними дослідження міжнародної компанії Universum. В 2013 та в 2015 роках за даними Hay HR компанія Unilever зайняла перше місце в Європі як краща компанія по розвитку лідерства. Крім того, компанія постійно розвиває програми по роботі з майбутніми бізнес-лідерами – студентами та випускниками українських ВНЗ.

Стань частиною командиUnilever!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.