“Молодіжна столиця України” шукає регіональних координаторів

Національний конкурс “Молодіжна столиця України” оголошує про прийом заявок від  молодих людей, які бажають стати регіональними координаторами конкурсу в регіонах України.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити гугл-форму за цим посиланням https://goo.gl/wR4YX1

Прийом заявок триватиме до 20.00 год 24 листопада.  Про результати буде повідомлено 30 листопада.

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають врахувати, що для всіх регіональних координаторів буде проведено обов’язкова інформаційна зустріч у Києві в один із днів з 4 по 8 грудня.

Детальніше про конкурс “Молодіжна столиця України”

Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Перед містом-молодіжною столицею України стане завдання сформувати план гармонійного розвитку своїх громад у короткостроковій перспективі (3-5 років) з підтримки молодіжних ініціатив та кейсів, а також розвитку молодіжної політики в місті, створення креативних кластерів, молодіжних центрів та соціальних проектів.

Окрім того, місто-переможець отримує широку промоцію на європейському рівні, активну підтримку молодіжних ініціатив та акцій зі сторони Мінмолодьспорт та проведення всеукраїнського молодіжного форуму в 2018 році.

Ініціатива створена у контексті загальноєвропейського конкурсу “Європейська Молодіжна Столиця”, який успішно реалізовується з 2008 року.

Офіційна сторінка конкурсу

https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.