Стипендії для дослідників історії в Польщі

Центр “Пам’ять і майбутнє” у Вроцлаві відкриває набір заявок на стипендію Мережі Західних і Північних Територій для молодих іноземних дослідників.

Стипендія призначена для іноземних дослідників, які займаються вивченням історії та сучасності територій, включених до складу Польщі в 1945 році. Перебування стипендіата в одному з міст Мережі Західних і Північних Територій дозволить отримати доступ до матеріалів, що зберігаються в архівах Ополя, Ольштина, Щеціна, Вроцлава і Познані, а також ознайомитися зі станом досліджень даної проблематики в Польщі. Заявки приймаються до 29.01.2019 року.

В рамках стипендії передбачаються презентації результатів власних досліджень і проведення наукової дискусії.

На отриманні стипендії можуть претендувати фізичні особи, які:

  • не мають польського громадянства,
  • віком до 35 років,
  • мають академічну ступінь в галузі гуманітарних або соціальних наук,
  • проводять наукові дослідження за кордоном, пов’язані з проблематикою історії та сучасності Західних і Північних Територій,
  • знають польську мову на комунікативному рівні і вільно говорять англійською або німецькою мовою.

Стипендія надається на термін від 1 до 3 місяців. Під час перебування в одному з польських дослідницьких центрів, зазначеному в Положенні про дослідницької стипендії Мережі Західних і Північних Територій, стипендіат отримує щомісячну стипендію в розмірі 5400,00 злотих нетто.

Для участі в конкурсі, кандидат повинен до 29.01.2019 року, відправити на адресу електронної пошти: scholar@szzip.pl заповнену заявку на отримання стипендії разом з комплектом документів, перелічених в § 6 Положення про дослідницької стипендії Мережі Західних і Північних Територій.

Результати набору будуть опубліковані на веб-сайті Мережі Західних і Північних Територій www.szzip.pl. Лауреати стипендії також отримають відповідне повідомлення електронною поштою.

Детальна інформація про правила подачі заявки та умови реалізації стипендіальної програми міститься в Положенні про дослідницької стипендії Мережі Західних і Північних Територій. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти (scholar@szzip.pl).

Фото: unsplash.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.