Вебінар “Як описати свою мотивацію в есе?”

Отримати доступ до архіву вебінарів можна в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Коли: середа, 23 жовтня о 20:00

Що: Безкоштовний вебінар від Unistudy про те, як описати свою мотивацію в есе для будь-якої програми, стипендії, стажування чи волонтерства

Реєстрація триває тут!

Що буде на вебінарі:

  • 3 основні питання, які варто розкрити в есе
  • Структура і формулювання тез для пояснення своєї мотивації
  • Особливості написання есе для волонтерства, стажування, стипендії чи тренінгу

Для кого цей вебінар:

  • Старшокласники та їхні батьки (інформація стане в нагоді для вступу до вишу за кордоном та участі у міжнародних волонтерських програмах чи тренінгах)
  • Активні студенти та викладачі (якщо хочете взяти участь у програмах обміну чи отримати стипендію, а треба писати мотиваційний лист)
  • Молоді випускники та всі зацікавлені без вікових обмежень (знайшли стипендію для навчання далі, роботу чи стажування, але для участі треба писати мотиваційне есе)

Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Анонім :

    Коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.