Волонтерство на Фестивалі освітніх інновацій

Фундація соціальних інновацій “З країни в Україну”  розшукує ініціативні команди та людей, які бажають долучитись до організації Фестивалю освітніх інновацій у своєму місті.

Фестиваль освітніх інновацій –  це 13 одноденних одночасних подій, що відбудуться 8 червня в 13 містах України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Вараш, Хмельницький, Ніжин, Черкаси, Миколаїв, Полтава, Харків, Краматорськ, Маріуполь, Мелітополь) та об`єднають 24 області.

Вони зберуть всі можливості та найпрогресивніших представників освітнього середовища в кожному регіоні. Тут будуть різноманітні активності, панельні дискусії, воркшопи та інтерактиви. Одночасно на фестивалях відбудеться пітчинг проектів школярів – півфіналістів освітнього проекту “Відкривай Україну”, які вже сьогодні змінюють свої школи та населені пункти.

Час залученості: березень – червень 2019 року

Вид зайнятості: часткова, волонтерська робота

Заявки приймаються до 29 березня 2019 року включно

Якщо вам не байдуже що відбувається в українському суспільстві та освітньому середовищі, вболіваєте за розвиток молоді та підлітків, маєте досвід організації івентів, або маєте дуже сильне бажання отримати його, і одночасно готові брати на себе відповідальність за взяті на себе обов`язки – приєднуйтесь до нашої команди!

У нас ви не отримаєте заробітних плат, але з нами ви зможете «прокачати» свої організаторські та комунікаційні навички, отримати цінний досвід роботи у великій організації та позитивні рекомендації.

Ви маєте можливість організувати найкрутішу подію у вашому місті, стати відомим місцевим супергероєм, зарядитись потужною енергією від школярів-змінотворців.

Долучайтесь до нашої команди, що об’єднує активістів зі всієї України, та змінюйте країну разом з нами!

Якщо це все про вас,  то реєструйтесь  тут.

Після заповнення анкети чекайте листа на вказаний вами E-mail

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.