“Мріємо та діємо”: ставай драйвером медіаграмотності!

На зв’язку програма “Мріємо та діємо”. Ми продовжуємо драйвувати зміни разом з українською молоддю. З метою популяризації інфомедійних знань, формування навичок критичного сприйняття інформації та протидії маніпуляціям у громадах-партнерах ми оголошуємо конкурсний відбір драйверів медіаграмотності!

Якщо вам від 18 до 35 років, ви хочете творити зміни у своїй громаді і навчити батьків, рідних, сусідів краще розуміти, як розпізнавати маніпуляції, фейки, стереотипи та як себе поводити в соцмережах – нам по дорозі!

Детальніше про проект:

Дезінформація, пропаганда, стереотипи, маніпуляції, джинса – це не просто терміни, які повторюють всі навколо. Вони дійсно псують життя всім, і твоїй громаді також.

А якщо ми скажемо тобі, що вихід є? Ти дійсно можеш змінити ситуацію.

З тебе – бажання, з нас – можливості.

Для початку, ставай драйвером медіаграмотності, долучайся до нашого потужного та інноваційного проекту! Ми поєднаємо спілкування, спорт, каву та неймовірних людей задля того, щоб зміни в твоїй громаді настали.

Щоб доєднатися до спільноти однодумців, які вміють критично мислити та вправляються у розвінчуванні фейків та стереотипів, достатньо:

  • мати 18-35 років
  • заповнити нашу форму https://cutt.ly/ynktXjq
  • та стежити за хештегом #медіаграмотнеліто

Цього літа драйвуємо зміни в таких громадах:

?Івано-Франківська обл. – Долинська

?Київська обл. – Славутицька, Петрівська

?Херсонська обл. – Горностаївська, Каховська

?Одеська обл. – Саратська

?Рівненська обл.- Здолбунівська, Рівненська, Вараська

?Харківська обл. – Лозівська, Борівська

До зустрічі?

«Мріємо та діємо» – 5-ти річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Програма «Мріємо та діємо» виконується міжнародною некомерційною організацією IREX за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.