Волонтерські вакансії в Польщі, Болгарії та Литві

Організація “Пангея Ультіма” шукає волонтерів на наступні проекти:
1. Місце для дівчини у Болгарії
Детальна інформація за посиланням: https://pangeya-ultima.blogspot.com/2018/09/evs.html

Якщо ти відкритий до нового, хочеш отримати досвід роботи з молоддю у молодіжній організації за кордоном, тоді ми шукаємо саме тебе!

Назва проекту: „3E: EVS EASTERN EXPRESS VOL.2“

Період проекту: Дівчина на період 1 червня 2019 року – 30 листопада 2019 року.

Інфомація про організацію: Active Bulgarian society (ABS) це організація робота якої напрвлена на співпраця з болгарськими та іноземними молодіжними організаціями для обміну досвідом у галузі освіти, культури, молодіжних проблем у контексті процесу євроінтеграції, сприяння діалогу між молодими людьми з країн-членів ЄС і країн-кандидатів.

Місце проведення:  Благоєвград – це маленьке та ативно розвиваючесь  молодіжне місто (20 тис жителів з 80 тис – це студенти). На території міста розташовані два університети: Південно-західний університет “NEOFIT RILSKI” та Американський університет в Болгарії. Благоєвград – це місто в якому кожен знайде щось для себе: старий квартал міста наповнений кафе, барами та клубами. Також місто зацікавить красою архітектури.

Умови участі:

 • Вік 18-30 років;
 • Зацікавленість і вмотивованість щодо роботи з молоддю;
 • Зацікавленість у пізнанні нових культур та проживання у мультикультурному середовищі
 • Відповідальність та ініціативність.

Опис діяльності волонтера на проекті:

Волонтери, які беруть участь у проекті, навчаться будувати відносини з колегами, працювати в команді та самостійно, брати на себе ініціативу та відповідальність за реалізацію конкретної акції. Завдяки таким цілям та результатам проекту добровольці зможуть бути повністю і свідомо задіяні в житті місцевих громад, діяти як представники та лідери, втілювати свою власну ініціативу, представляти регіон або організацію на більш широкій арені.

Проект спрямований на обмін досвідом та знаннями між партнерськими організаціями, волонтерами та нашою командою за принципами неформальної освіти. Пріоритетом буде досвід, компетенції та інтереси волонтерів. Вони будуть основними учасниками навчального процесу. Основна частина волонтерства буде у формі методів навчання шляхом виконання, що призведе до вдосконалення та набуття нових знань, навичок та компетенцій волонтерів у сфері неформальних та саморефлексних методів, саморозвиток та організація соціальних ініціатив, різних кампаній, для них особистого та їхнього професійного розвитку. Різниця національностей буде розглядатися як ресурс для формування деяких основних ключових навичок і компетенцій серед учасників, а також сприяння міжкультурному діалогу. Таким чином, волонтери розвиватимуть нове ставлення, а також деякі форми поведінки, які будуть надихати на довіру і забезпечать їм необхідні характеристики для пошуку роботи.

Надсилайте свої CV на e-mail pangeya.ultima.mobility@gmail.com та заповнюйте анкету за посиланням: goo.gl/J8y8BU

Кандидатам із Вінниці та вінницького регіону (включаючи ВПО у Вінниці) буде надаватись перевага.

2. Волонтер у Литву. 
Детальна інформація за посиланням: https://pangeya-ultima.blogspot.com/2019/02/esc-in-lithuania.html

Хочеш долучитись до надпотужної програми Європейської Комісії ЕРАСМУС+? Хочеш покращити свої особисті компетенції, пожити 9 місяців в ЄС, подорожувати, знайомитись із цікавими людьми та допомогти в розвитку соціальних інновацій? Хочеш поринути в нову культуру та поширювати знання про Україну за її межами? Хочеш визначитись із майбутнім? Чи може хочеш ПРИГОД? Якщо так, тоді цей проект Європейської Волонтерської Служби (ЄВС) саме для тебе!

Дати проведення: 9 місяців: 1 квітня 2019 – 31 грудня 2019 року.

Інформація про організацію: Innovator’s Valley (http://inovatoriuslenis.lt/), північно-східна Литва, село Анталєпте (Зарасайський район, округ Утена). Невелике та затишне село знаходиться в межах живописного регіонального парку Grazutes, через який протікає кам’яниста річка Savasa. Незлічена кількість озер, густі та багаті природою ліси, веселі та добрі місцеві жителі – ось тло, на якому відбувається проект. Із Анталєпте є регулярне сполучення до Вільнюса, а близькість кордону із Латвією дозволяє відвідувати цю країну;

Умови участі:

 • Вік 18-30 років;
 • знання англійської мови не нижче середнього рівня,
 • наявність (біометричного) закордонного паспорту
 • мати навики проведення йоги або пілатесу, це буде додатковим плюсом.

Опис діяльності волонтера на проекті:

 • сприяти активному залученню молодих людей до розвитку послуг та запровадження нових у Долині Інноваторів;
 • сприяти взаємодії молоді з місцевою громадою як формування світогляду молодої людини;
 • сприяння міжкультурному вивченню серед молоді та місцевої спільноти, а також цільових послуг;
 • поширення проектів соціального бізнесу та соціальних інновацій як зразкової моделі для розширення можливостей молодих людей для інноваційних змін на місцевому, національному або міжнародному рівні;
 • розвивати творчість молоді та заохочувати активність;
 • створення безпечного середовища для розвитку молодіжних компетенцій відповідно до їхніх особистих очікувань, шляхом експериментального навчання та добровільної діяльності.

Детальна інформація за посиланням: http://pangeya.com.ua/index.php/sisevslithuania.html

Надсилайте свої резюме та моттиваційний лист англійською мовою на адресу: pangeya.ultima.mobility@gmail.com

Кандидатам із Вінниці та вінницького регіону (включаючи ВПО у Вінниці) буде надаватись перевага.

3. Волонтер в м. Бжег-Дольний, Польща
Детальна інформація за посиланням: https://pangeya-ultima.blogspot.com/2019/04/esc.html

Якщо ви зацікавлені в отриманні досвіду у роботі з людьми з інвалідністю (mental desability) за кордоном, ви саме та особа, яку ми шукаємо

Інфомація про організацію: Будинок самодопомоги для дорослих у Бжегу-Дольному – це денний центр для дорослих з розумовими труднощами. Його завданнями є: щоденна підтримувати підопічних, допомага їм у поліпшенні фізичних, психічних і соціальних здібностей. Будинок створює можливості для адаптації, фізичного руху і  hand-made активностей, створюючи ноу-хау в простих повсякденних діях, забезпеченні особистої гігієни і інтеграції людей з інвалідністю у місцевому середовищі.

Місце проведення:  Бжег Дольни – це місто в окрузі Волув, Нижньосілезького воєводства на південному заході Польщі. Він розташований в 31 км на північний захід від міста Вроцлав на річці Одра. Населення міста близько 17 000 чоловік.

Умови участі:

 • Вік 18-30 років;
 • Зацікавленість і вмотивованість щодо роботи з людьми з інвалідністю.
 • Зацікавленість у пізнанні нових культур та проживання у мультикультурному середовищі
 • Відповідальність та ініціативність.

Опис діяльності волонтера на проекті

Волонтери будуть залучені до основної дільності Будику, такої як:

Допомога у щоденних справах та проведенні особистої гігієни (зустріч та учасників з автобусної або залізничної станції та проводжання їх назад,  допомога у забезпеченні таких видів діяльності, як: приготування їжі, закупки, проведення занять з мистецтва, комп’ютерної грамотності, фізичних занять, музичної терапії, організація вільного часу в різних формах: туризм, відпочинок, участь у культурних, спортивних та соціальних заходах, допомога у забезпеченні безпеки підопічних).

Волонтер матиме можливість використовувати власну креативність та творчі здібності. Будинок відкритий  до нових заходів, що підходять під план роботи, це може бути створення фільму про будинок, культурні, туристичні та освітні заходи.

Допомога відвідувачам Будинку у плануванні бюджету, проведення занять з даного питання. Допомога сімям у плануванні щоденного бюджету.

Надсилайте свої заявки за посиланням: goo.gl/J8y8BU

Заявки приймаються якнайскоріше.

Кандидатам із Вінниці та вінницького регіону (включаючи ВПО у Вінниці) буде надаватись перевага.

4. Волонтер у Польщу.
Детальна інформація за посиланням: https://pangeya-ultima.blogspot.com/2019/02/esc-project-in-poland.html

Information about the organization: Foundation for Creative Space and Development CampoSfera was established in 2013 by 4 people who have been involved in 3rd sector activities for many years. The aim of Foundation CampoSfera is to initiate activities and projects that will connect education with sustainable development, ecology, and innovation. In August 2013, only 4 months after registration, the Foundation signed an agreement with the Sedziszow municipality in Swietokrzyskie voivodeship. Within the agreement, the Foundation has rented a building after a closed village school of 550m2 with the surrounding area of 1,3 ha for 25 years for the purpose of Foundation’s activities. The building has been renovated in mid-2014. The current state of the building allows the foundation to host groups up to 30 people for a longer period. The building is heated, it includes bedrooms, showers, toilets, training rooms, a kitchen, dining room, and a workshop.

 Volunteers tasks are shared between three areas:

 • Work connected with the local community
 • Work connected with the Foundation’s building and the area around, support Landscape Park and local eco-farmers
 • Helping with the events organized and hosted by the Foundation

Volunteers profile:

The volunteers we would like to host should, first of all, be willing to live and work in the rural area and not be afraid of physical and outdoor works.

We would especially welcome people who are interested in ecology, permaculture, gardening, and/or working with the small local community in rural areas (especially kids and youth). Our main concern is that the volunteers will find the project interesting, personally developing, fruitful in terms of knowledge and skills and simply satisfying. In our opinion, people with the above-mentioned features and interest would feel most fulfilled.

Age limitation: 18-30

Foundation is a special place where you can find a place of solitude and calmness while working close to nature (especially in early spring and late autumn) but also a place where many people come and go and a lot happens (especially in summer). In CampoSfera the volunteers will have a chance to meet people from all over the world who come to volunteer for a shorter or longer period of time. In summer we organize a music festival for the local community and outdoor cinema.

Foundation CampoSfera offers volunteers knowledge and skills such as:

– skills in gardening, solidarity, protection of the natural environment

– skills in handcraft work: furniture renovation, working with wood, upcycling,

– making and baking bread, smoking food products, making home-made preserves, etc.

– working and living in a small community,

– working with youth and children from rural areas,

– knowledge and methods of leading workshops, 7

– skills in public speaking,

– knowledge of organizing international projects, such as youth exchanges,

– knowledge in organizing events such as small festivals, outdoor cinema, etc.

– working in an international environment,

– understanding the ideas of sustainable development, responsible consumerism, resource distribution and ecological solutions in everyday life.

More information about the project at the link:

https://drive.google.com/file/d/1AB5CZHe5f7ZASQBhY8rXDAfOKclChoMG/view?usp=sharing

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.