UTICamp: найбільша перекладацька конференція в Україні

Вивчаєш переклад? Вже працюєш за спеціальністю? Чи тільки робиш свої перші кроки у перекладацькій галузі? А скільки перекладацьких конференцій в Україні ти зможеш назвати? Одну, дві, а, можливо, жодної?

Сьогодні ми познайомимо тебе з UTICamp — найбільшою перекладацькою конференцією в нашій країні. Та не квапся уявляти закритий простір, людей в офіційному одязі і перекладачів, до яких не підступитися. На UTICamp, конференції, що проходить просто неба серед лісу, ти не лише почуєш купу цікавого з реального життя перекладачів і, цілком можливо, познайомишся зі своїм майбутнім роботодавцем, але й відпочинеш від міського шуму і влаштуєш собі незабутні літні канікули!

Наша програма розподілена за потоками, тож ти зможеш обрати ті теми, що цікавлять саме тебе. І невеличкий спойлер для своїх: цього року ми готуємо окремий потік для студентів, який зробить UTICamp вдвічі веселішим та кориснішим для всіх, хто планує реалізувати себе в перекладацькій галузі.

Переваг, які можуть покласти початок твоїй блискучій кар’єрі, ще безліч, проте досвід — це не лише знання, а й емоції. На UTICamp ти співатимеш пісні під хрускіт багаття, проведеш усю ніч під найяскравішими зорями, не в змозі відірватися від цікавої розмови, і знову віднайдеш себе. Це не просто конференція, це довгоочікувана зустріч великої родини, що надовго подарує тобі таке бажане натхнення!

Всі деталі тут:  https://utic.eu/uk  До зустрічі на UTICamp-2021!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.