Кар’єрні можливості від компанії Unilever

Завершення року  –  це найкращий час для того, щоб проаналізувати свої досягнення за рік, що минає, поставити собі нові цілі та задати правильний ритм для початку Нового року. Різні дослідження підтверджують, що «свіжі старти» підштовхують та мотивують нас до нових звершень. З початком нового тижня, місяця, а, тим паче, нового року, з’являються позитивні очікування та відчуття «нового я», здатного на все. Або майже все:)

Ви випускник чи студент останнього курсу? Шукаєте можливості для самореалізації та професійного розвитку у наступному році? Мрієте про нагоду попрацювати над цікавими проектами в міжнародній команді та отримати цінний досвід?

У нас в Unilever є саме те, що ви шукаєте! Приєднавшись до нашої команди в рамках менеджерської програми для випускників UFLP чи на програму стажувань для студентів ULIP, ви почнете працювати з реальними проектами в одній із найкращих міжнародних новаторських компаній в сфері FMCG.

Unilever Future Leaders Programme (UFLP) для студентів останніх курсів та випускників університетів – програма, яка дає можливість одразу зануритися в роботу над масштабними проектами, розробляти ефективні бізнес-стратегії і тактики та будувати майбутнє найулюбленіших брендів у світі, проходячи шлях від випускника до менеджера однієї з провідних компаній світу всього за 2 роки. UFLP – це територія вашого розвитку, самореалізації та підвищення рівня кваліфікації. Деталі програми, вимоги до кандидатів та анкета для реєстрації за посиланням –  http://rabota.ua/company1880233/uflp.html. Реєстрацію на програму вже відкрито!

ULIP (Unilever internship program) – спеціально розроблена програма стажувань для студентів 3-6 курсів, які протягом 3-х місяців можуть пройти стажування в різних департаментах компанії: маркетингу, фінансів, управління поставками, продажів та управління персоналом. Ця програма дає можливість поєднувати навчання з роботою, працюючи part-time або full-time, отримувати реальну заробітну плату, та на власному досвіді зрозуміти, як працює одна з найбільших міжнародних компаній. Дізнатися про деталі набору та податися на програму можна за посиланням: http://rabota.ua/company1880233/ulip.html

Будучи однією із провідних світових компаній, Unilever приділяє багато уваги постійному  професійному та особистісному розвитку своїх співробітників. З 2011 року Unilever є одним із кращих роботодавців в сфері FMCG за даними дослідження міжнародної компанії Universum. В 2013 та в 2015 роках за даними Hay HR  Unilever зайняла перше місце в Європі як краща компанія по розвитку лідерства. А у 2016 році компанія  потрапила у Top Attractors List на LinkedIn як одна із найпривабливіших компаній-роботодавців. Крім того, компанія постійно розвиває програми по роботі з майбутніми бізнес-лідерами – студентами та випускниками українських ВНЗ,  взаємодіючи з ними через різноманітні проекти та ярмарки вакансій.

Вже зараз починай виконувати свої New Year Resolutions та втілювати мрії разом з Unilever.

Your future made by you!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.