Ґете-Інститут та проект “Метамісто: Схід” шукають дослідників в німецько-українські тандеми

Шукають 5 людей з України та 5 – з Німеччини для участі у програмі “Близько та далеко: Культура і конфлікт”, які спільно готові досліджувати питання того, як культура мирними методами може долати конфлікти, стимулювати мир та розвивати спільноти в містах на Сході України.

Серед міст, котрі перебувають у дослідницькому фокусі: Костянтинівка, Бахмут, Добропілля, Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Кожен тандем, український + німецький дослідник, буде працювати з одним із п’яти міст Донецької / Луганської областей, для якого визначать тему та методику дослідження.

Для того, аби забезпечити освітній аспект програми, передбачаються навчальні поїздки до Німеччини. А для гарантії практичності результатів запланована робота у містах на Сході та консультації з локальними партнерами для перевірки актуальності висунутих гіпотези.

Тривалість програми: серпень 2018 – травень 2019

У стипендію входять витрати на навчальні поїздки до Німеччини, а також поїздки включно з харчуванням та проживанням для дослідницьких подорожей на Схід України і для заключної презентації.

Основні активності:

20 серпень – 2 вересня 2018: участь у Літній школі Європейського університету Віадріна, Франкфурт на Одері (для участі потрібно заповнити аплікаційну форму до 10 червня, дослідники програми мають переваги при відборі, );

вересень 2018: установча зустріч та перші дослідження німецьких та українських експертів;

жовтень 2018: навчальний тур до Німеччини “Перетворення промислових регіонів на культурні ландшафти”;

лютий/березень 2019: друга індивідуальна дослідницька подорож експертних тандемів;

травень 2019: фінальна презентація в одному з міст.

Ви можете подавати заявки на участь, якщо відповідаєте наступним вимогам:

  • займаєтеся питаннями розвитку міст та/чи здійснюєте проекти у сфері культури;
  • маєте інтерес до теми мирних методів долання конфліктів чи стимулювання миру через роботу з розвитком спільнот;
  • навчаєтеся або навчались на спеціальностях, повязаних з роботою у сферах культури, урбаністики, розвиток спільнот (community building);
  • добре володієте англійською мовою усно і письмово;
  • Для української сторони – народилися, проживали чи досі живете в Донецькій/Луганській областях, або завдяки своїй роботі заглиблювалися у культурне середовище східних міст.

Супровід дослідницьких тандемів буде здійснювати команда проекту “Метамісто: Схід”, яка координується громадською організацією Гараж Генг в рамках програми “Код міста”, спільно з Ґете-Інститутом в Україні за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Для участі слід заповнити аплікаційну форму та надіслати своє CV англійською мовою до 20 червня 2018 електронною поштою: ilona.demchenko@goethe.de. Якщо виникнуть запитання, звертайтесь також до Ілони Демченко.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.