Конкурс до дня людей літнього віку

До Міжнародного дня літніх людей UNFPA Разом із Школа соціальної роботи НаУКМА /School of Social Work NaUKMA запускає соціальну акцію, присвячену важливості зв’язків між двома поколіннями.

Умови акції дуже прості – Вам необхідно поспілкуватися з бабусею або дідусем на одну із перелічених нижче тем і зробити про це фото-пост у Facebook. Тематикою історій можуть бути:

 1. Секрет щастя від літньої людини
 2. У мене крутий дідусь/бабуся! Історія про близьку вам літню людину
 3. Поради, які ваш дідусь або бабуся дали б самі собі у вашому віці

Просто знайдіть час, щоб зустрітися протягом місяця і поспілкуватися на ці теми із своїми дідусями та бабусями і не забудьте розказати про це нам!

Детальніше про умови акції:

 1. Запостити фото-історію на одну з трьох перелічених нижче тем до 31 жовтня 2017 року включно. Кількість історій не обмежується. Мінімальна кількість знаків у пості – 500 (з пробілами).
 2. Пост обов’язково має супроводжуватися фото літньої людини (від 60 років) та молодшого учасника акції. Рекомендуємо робити фото у динаміці.
 3. Обов’язково зробіть тег @UNFPA.Ukraine Поставте хештег #UNFPA, #ЧасЖити та лайкніть сторінку @UNFPA.Ukraine
 4. Якщо Ви хочете претендувати на головний приз, надішліть лінк на Ваш пост нам (UNFPA.Ukraine) у повідомлення. Якщо Вас цікавить якийсь із попередньо анонсованих призів, також, будь ласка, зазначте.
 5. Заохочувальні призи будуть розподілені з допомогою сайту random.org між авторами відібраних фото постів.
 6. Головний приз відбере комісія UNFPA. Відбір буде проведено серед постів, лінки на які було надіслано у повідомленнях на офіційну сторінку Facebook UNFPA @UNFPA.Ukraine
 7. Результати акції будуть оприлюднені 05 листопада 2017 на Facebook UNFPA
 8. Кожен учасник дає згоду на подальше використання його робіт Організатором, а також на обробку своїх персональних даних і отримання інформації від Організатора.
 9. Організатор залишає за собою право змінювати умови і термін проведення акції, оголошення переможців, склад призового фонду та іншу інформацію, а також скасувати акцію без попереднього повідомлення, зокрема, у випадку форс-мажорної ситуації.
 10. Усі рішення Організатора щодо акції є остаточними та оскарженню не підлягають.
 11. Учасники: особи, яким виповнилося 18 років, і старші, що погоджуються з правилами та умовами соціальної акції.
 12. Організатор: UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення. Партнер акції Школа соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Джерело: http://www.unfpa.org.ua/news/748.html

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.