Відкрита лекція професора Крістіни Гантель-Фрейзер “Building Peace With Conflict – The Rule Of Law As Partner Of Integrated Conflict Management”

У рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series Школа права УКУ запрошує правників та зацікавлених у тематиці на відкриту лекцію професора Крістіни Гантель-Фрейзер “Building Peace With Conflict – The Rule Of Law As Partner Of Integrated Conflict Management”

Коли: 13 вересня 2017 р. (середа), о 10:30 год.

Де: конференц-зал (хол), Інформаційно-ресурсний центр ім. митрополита Андрея Шептицького, вул. Козельницька, 4, Львів.

Мова заходу: англійська.

Український Католицький Університет спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Відкриє цьогорічну серію лекцій Крістіна Гантель-Фрейзер – професор-емерит Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада).

 

Участь у лекції безкоштовна. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2wJrrqh.

Проект UCU Rule of Law Lecture Series реалізовується Центром верховенства права УКУ за підтримки Програми USAID з реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області та АО “Матвіїв та партнери”.

Детальніша інформація:rlc@ucu.edu.ua, +38 (068) 599 18 15.

Довідка

Крістіна Гантель-Фрейзер – професор-емерит Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада). Викладала конфліктологію та організаційну психологію в університетах Канади, США, Німеччини, Угорщини, Греції та України, а також працювала в різних проектах по всьому світі, зокрема в тих, які ініціювало Міністерство закордонних справ Канади, Угорщини та Індонезії, а також ООН у Криму.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.