Ukrenergo Laboratories – інкубатор ідей та шанс для молоді стати креативною частиною компанії Укренерго

Триває активна фаза проекту Ukrenergo Laboratories  від компанії ДП “НЕК “Укренерго”, яка поставила собі за мету запустити перший в Україні інкубатор інноваційних проектів для електроенергетики, де змагатимуться проекти вчених та молодих винахідників.

Проект має три компоненти: “Креативність для Енергетики”, “Університети для Енергетики” та “Розвиток для Енергетики”.

Перша компонента є наймасштабнішою та спрямована на пошук та подальшу роботу з молодими винахідниками, аспірантами та студентами. Це – шанс отримати можливість пройти додаткове навчання та стати креативною частиною найбільшої електроенергетичної компанії країни “Укренерго” для талантів, що здобувають або вже мають освіту у таких галузях, як енергетика, IT та телекомунікації, менеджмент та економіка,  міжнародні відносини, екологія та охорона довкілля, право, а також PR та комунікації.

Початком відбору є Ніч енергетикизахід, що залучатиме понад 1000 учасників та проводитиметься у трьох містах: у Харкові, Львові та Києві. Це цикл міні-лекцій з 22.00 вечора до 06.00 ранку. Потім із усього числа кандидатів за результатами анкетування обираються по 14 найбільш талановитих та мотивованих з кожного міста для наступного етапу проекту –  дводенної школи прикладних навичок Soft Skills School, що також проходитиме у трьох містах.  Там учасники набуватимуть вже практичних навичок, таких як: робота у команді, менеджмент проектів, побудова ефективних внутрішніх та зовнішніх комунікацій, пошук та аналіз інформації, а також відпрацювання та прийняття рішень. Після цього будуть сформовані проектні команди, які братимуть участь у Битві проектів та Енергетичному хакатоні.

Енергетичний хакатон – завершальний захід цієї компоненти, спрямований на активізацію 6 команд винахідників із трьох міст України, що буде проходити 22 грудня  2017 року. Протягом двох діб учасники працюватимуть над розв’язанням задач під керівництвом менторів із Укренерго, а переможцями стануть 3 проектні команди.

Інші дві компоненти  проекту Ukrenergo Laboratories розроблятимуться під час збору зворотного зв’язку у першому циклі заходів.

«Ми думаємо не тільки про те, чим ми є зараз. Ми хочемо думати про те, чим буде наша компанія через 5-10 років. За результатами проекту команди, які за підсумками фінальних змагань посядуть 1, 2 і 3 місця, отримають можливість пройти додаткове навчання із використанням найкращих зарубіжних курсів в форматі онлайн або в форматі фізичної присутності в місці навчання. Навчання буде проходити за фахом енергетики або за суміжними з нею напрямками, наприклад, інформаційні технології в енергетиці, енергетика в машинобудуванні тощо», –  розповідає про проект керівник Укренерго Всеволод Ковальчук.

Отже, найближчим заходом стане Ніч енергетики у Львові, яка пройде з 10 по 11 червня у Львівській ратуші. Усі охочі послухати лекції про нові технології та тенденції у електроенергетиці, побудову кар’єри у цій галузі, місце нашої країни у світовій енергетичній системі та про те, як виглядатиме енергетика через 10-20 років, і що найголовніше, поборотися за право на подальшу участь у проекті, запрошуються на цей захід. Реєстрація за посиланням:  http://bit.ly/Night_Energy_Lviv

Ніч енергетики вже пройшла у Харкові та зібрала понад 400 учасників та 550 реєстрацій, 17 спікерів з різних міст України та охопила своєю енергією усе місто.

Участь у всіх заходах проекту є безкоштовною.

Для пропозицій та питань: ukrenergolaboratories@gmail.com

Слідкуйте за новинами проекту “Ukrenergo Laboratories” за наступним посиланням:

https://www.facebook.com/UkrenergoLaboratories/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.