Презентація-семінар престижних університетів готельного та ресторанного менеджменту Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США та Китаю (Львів)

25 квітня, у Львові, в Готелі Асторія, відбудеться презентація-семінар престижних університетів готельного та ресторанного менеджменту Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США та Китаю – Glion Institute of Higher Education та Les Roches International Hotel Management  School. Випускники шкіл та університетів, а також їхні батьки, зможуть дізнатися про особливості отримання вищої освіти в сфері гостинності, перспективи після закінчення навчальних закладів та умови вступу на осінь 2018 року.

Швейцарські університети гостинності Glion та Les Roches пропонують отримати престижну освіту, яка дає перспективи подальшого працевлаштування та розвитку кар’єри для українських студентів на міжнародному рівні.  Сфера гостинності з кожним роком збільшується на 4%, що робить її другим за розміром працедавцем в світі. Відповідно до даних досліджень, до 2023 року в індустрії готельного, ресторанного та туристичного менеджменту буде відкрито понад 337 мільйонів робочих місць. Це на 80 мільйонів більше ніж в 2015 році.

Якщо ви прагнете отримати міжнародну освіту та стати професіоналом розвиненої індустрії, приходьте на презентацію у Львові.

Дата: 25 квітня 2018 року

Місце проведення: Львів, готель Асторія, вул. Городоцька 15

Початок о 19:00

Умови участі: Безкоштовно за умови реєстрації

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

https://goo.gl/forms/YPU9riz8RZOYH8Vd2

 

Кому буде корисний цей семінар?

 • Випускникам шкіл та учням 10 класів
 • Випускникам університетів
 • Батькам, які зацікавлені с престижній закордонній освіті для своїх дітей
 • Професіоналам, які цікавляться отриманням ступеню МВА

Програми університетів підходять для студентів з різним рівнем освіти. Для школярів, університети готельного менеджменту пропонують програму Бакалавра, яка триває 3,5 – 4 роки та включає обов’язкове стажування. Додатково студенти можуть пройти підготовчий курс з англійської мови та з академічних предметів.

Випускники університетів України можуть продовжити навчання в магістратурі або пройти програми перекваліфікації. Тривалість навчання у цьому випадку буде складати від 1 до 2 років з обов’язковим проходженням практики в провідних компаніях світу.

Ступінь МВА пропонується тим студентам, які мають досвід роботи в сфері гостинності і хочуть підвищити свій професійний рівень для роботи на керівних посадах.

Студентам бакалавра, магістратури чи пост дипломної підготовки пропонується обрати одну з наступних спеціальностей:

 • Готельний менеджмент
 • Ресторанний менеджмент
 • Організатор офіційних та урочистих подій
 • Спортивний менеджмент
 • Менеджмент сфери люкс, та продуктів преміум класу

Додатково, обираючи один з вказаних вище напрямків підготовки, студенти можуть обрати спеціалізацію у таких сферах як фінанси, робота з персоналом, маркетинг, менеджмент, управління, підприємництво та ін. Під час навчання, студенти вивчають предмети, які в майбутньому допоможуть їм керувати готелем, рестораном, створити власний бізнес або стати частиною компаній міжнародного рівня, таких як Mariott,  Hyatt, LouisVitton, Disneyland, та ін.

Які можливості та перспективи отримують студенти навчаючись в університетах Glion та LesRoches?

 • Студенти можуть обирати навчання у різних кампусах, які розташовані в Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США та в Китаї.
 • Оплачуване стажування тривалістю від 1 семестру під час навчання;
 • Працевлаштування в престижних компаніях з світовим іменем після закінчення університету;

Університети пропонують навчання в розгалуженій сітці кампусів, що дає можливість студентам обрати країну, та навчання відповідно до своїх вимог та можливостей:

Більше про можливості та перспективи освіти в сфері готельного та ресторанного менеджменту в університетах Glion та LesRoches ви зможете дізнатися на презентації.

Чекаємо на вас:

Дата: 25 квітень 2018 року

Місце проведення: Львів, готель Асторія, вул. Городоцька 15

Початок о 19:00

Умови участі: Безкоштовно за умови реєстрації

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА СЕМІНАР

https://goo.gl/forms/YPU9riz8RZOYH8Vd2

 

Детальну інформацію про семінар та про навчання в університетах Glion та LesRoches ви зможете отримати у офіційного організатора та представника університетів в Україні, освітній агенції EDUSTEPS за тел: 044-333-60-04 або e-mail: info.edusteps@gmail.com

Додаткова інформація про семінар та університети:

Семінар у Львові університетів гостинності Glion та LesRoches–

http://edusteps.com.ua/event/hospitality.html

Інформація про семінар на сайті освітньої агенції EDUSTEPS –

http://edusteps.com.ua/news/novosti/1339-vpershe-u-lvov-prezentacya-unversitetv-gotelnogo-ta-restorannogo-menedzhmentu-glion-les-roches.html

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.