УКУ запрошує громадських активістів на магістерську програму управління неприбутковими організаціями

Інститут лідерства та управління Українського католицького університету проводить набір учасників на магістерську програму управління неприбутковими організаціями (УНО), яка розроблена для людей з досвідом роботи в громадській сфері та які прагнуть поглибити свої навики управління у неприбутковому секторі.

Програма діє вже сім років і орієнтована на керівників громадських організацій, виконавчих директорів, керівників підрозділів або великих проектів, для всіх, хто приймає рішення та готовий змінювати свою організацію та громаду. Після завершення програми учасники отримують диплом Українського католицького університету.

Мета програми – формувати лідерів та кваліфікованих менеджерів для неприбуткового сектору України, керуючись міжнародними стандартами управління та етики.

«Громадянська свідомість українців зростає. Молоді люди проводять моніторинг влади і долучаються до позитивних змін у своєму місті чи районі, де вони проживають. Для таких людей ми творимо середовище розвитку і готові допомогти у всьому, щоб вони могли отримати необхідні знання, вміння і зробити новий крок у розвитку власної кар’єри та організації», – розповідає директор Інституту лідерства та управління УКУ Наталія Бордун.

Серед викладачів програми – представники трійки кращих бізнес-шкіл України, експерти-практики неприбуткового сектору.

За словами, викладача курсу «Стратегічні комунікації», керівного партнера компанії зі стратегічних комунікацій та комунікацій змін pro.mova Євгена Глібовицького, програма є унікальною, оскільки відповідає на виклики сучасного українського суспільства.

«Це єдина програма, розроблена для громадських організацій в Україні, котра враховує особливості їхнього нинішнього розвитку та адаптована до сьогоднішніх умов», – зазначає він.

Переваги програми:

  • Навчання в групі лідерів українського громадського сектору і можливість знайти цікавих партнерів
  • Автентичне середовище та атмосфера вільного академічного простору
  • У супроводі консультантів розробка власного бізнес-плану, який сприятиме фінансовій стабільності організації
  • Можливість спробувати себе у ролі консультанта з організаційного розвитку.

Випускники програми успішно використовують здобуті компетентності і впроваджують їх у власні проекти. Випускниця УНО 2013 року Оксана Бондар є керівником Вінницького  регіонального центру інформації «Креатив». Каже, програма відкрила для неї нові можливості: «Я здобула нові знання та компетенції, які застосовую у своїй роботі. Також познайомилася з чудовими викладачами та експертами в громадській сфері, яких залучаю до проектів нашої організації».

Внесок учасників Програми становить 15 000 гривень, що становить 50 % від повної вартості. Собівартість програми (1,5 року) навчання 30 000 гривень. Студенти оплачують 50% від цієї суми – 15 000 грн. Щоб компенсувати цю різницю, ІЛУ звертається за допомогою до різноманітних фундацій та доброчинців. Оплата за навчання студентів проводиться згідно з укладеним договором

Засновник мережі «EscapeQuest» Ярослав Каплан закінчив програму у 2014 році. На його думку, унікальність програми у збалансованому поєднанні теорії та практики.

«Навчання не мусить давати знання, – переконаний він. – Тепер все можна легко знайти у Вікіпедії. Однак воно має моделювати спосіб мислення. Я отримав це на програмі УНО, багато в чому через навчання у практиків. Це для мене було найціннішим».

Слухачі програми вивчають 16 навчальних курсів на різні професійні тематики: фінансовий менеджмент, комунікації в громадському секторі, стратегічне та операційне планування, законодавчі аспекти діяльності НДО, управління людським потенціалом тощо. Протягом навчання учасники готують дипломну роботу – бізнес-план для своєї громадської організації.

Компоненти навчальної програми:

  • 16 навчальних курсів з базових дисциплін менеджменту
  • Розробка та захист бізнес-плану
  • Навчальна онлайн платформа для консультацій з експертами та колегами
  • Відкриті лекції відомих міжнародних експертів
  • Завершальна сесія (захист бізнес-планів, вручення сертифікатів).

Навчання розпочинається у вересні 2016 року, має модульний формат (8 модулів) і триватиме  1,5 роки.

Модулі програми: 12-17 вересня 2016; 5-10 грудня 2016; 23-28 січня 2017; 20-25 березня 2017; 22 – 27 травня 2017; 22 – 27 травня 2017; 19 – 24 червня 2017; 11-16 вересня 2017; 20-25 листопада 2017.

Вступна кампанія триває до 15 липня 2015 року, а про результати зарахування повідомлять до 1 серпня 2016. Відбір слухачів програми відбувається на конкурсній основі. Кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму, відзняти коротке відео на тему «Не байдуже!».

Аплікаційну форму та відео слід надіслати на електронну адресу Інституту лідерства та управління УКУ: ilm@ucu.edu.ua, після чого кандидатів буде запрошено на співбесіду. Детальніше про умови вступу та аплікаційна форма тут: http://goo.gl/i26QQW.

Контакти: моб. тел. (097) 851 23 24, ilm@ucu.edu.ua.

 

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.