Клімат на часі: запрошуємо на кліматично-мистецькі лабораторії

Кліматично-мистецькі лабораторії – це проект націлений на пошук нових ідей та способів взаємодії митців, активістів і науковців України задля привернення уваги суспільства до зміни клімату.

У форматі кліматично-мистецьких лабораторій, проект заохочуватиме, надаватиме простір та (інтелектуальні) інструменти для мистецько-активістських та мистецько-наукових співпраць та експериментів.

Проект відбуватиметься у три стадії:

1. Резиденція/ideation lab (7-15 березня 2019, простір Creative Residence MC6 в Карпатах)

Це вісім днів творчих майстерень та досліджень, роздумів та прогулянок горами, пауз і взаємодій, що мають на меті:

– стати майданчиком для обміну досвідом, ідеями, цінностями та знаннями учасників;

– створити середовище для діалогу про зміну клімату, сприяти формуванню тандемів митців-активістів & митців-науковців, чиї ідеї поступово сформуються в проекти мистецьких співпраць.

2. Тандемна робота (березень – квітень)

Тандемна робота над реалізацією творчих ідей протягом 2-х місяців.

3. Виставка тандемних робіт (травень)

Виставки Києві, Чернівцях та Полтаві.

До участі запрошуються:

• митці візуального, аудіального і перформативного мистецтва, дизайну, кінематографії, хореографії, прози, поезії, музики та інших медіумів; митці та мисткині, які перебувають в пошуку нових контекстів для збагачення своїх творчих практик новими соціально та екологічно-значущими темами та запитаннями

• науковці, які займаються систематичними науковими дослідженнями актуальними для екосистем і/або місцевих громад в Україні, та працюють в освітніх установах, третьому секторі, науково-дослідницьких центрах, академіях та аналітичних центрах

• активісти, які задіяні (волонтерство чи робота) у профільних екологічних, кліматичних, природничих чи урбаністичних громадських організаціях.

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням: https://goo.gl/forms/p2xCP8BSX544OvzK2

Дедлайн реєстрації: 20 січня 2019.

У результаті буде відібрано 8 митців/мисткинь, 4 активістів/ок та 4 науковців/иць, які зможуть взяти участь у повній довжині проекту: резиденція 7 – 15 березня, тандемна робота та фінальна виставка (травень).

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges та є колаборацією Ekoltava, NGO ITTA та мисткині і культурної географині Iryna Zamuruieva

Більше інформації: https://www.facebook.com/events/2185381248346331/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.