Стипендії на навчання в Данії з теми Nature Retour та World Citizen

Стипендії для тих, хто цікавиться напрямами Sustainable Business, Permaculture, Zero-waste, Eco-brand та хотів би отримати датський досвід у цих сферах, а також на напрям World Citizen.

На осінній семестр 2019 р. для учасників з України відкрито стипендійні місця від вищої школи Østersøen на напрями Nature Retour та World Citizen.

Початок семестру 11 серпня 2019 р., тривалість 18 тижнів, вартість навчання (проживання та харчування включно) 170 євро на місяць, також можлива додаткова стипендія при успішному навчанні, що дозволить скоротити вартість до 100 євро на місяць.

Вартість студентської візи 300 євро, школа оплатить половину вартості візи, половину оплачує учасник.

Основні вимоги до учасників – вік від 17.5 років, зацікавленість у обраному напрямі, комунікабельність та розмовна англійська мова.

– Nature Retour для тих, хто хотів би рухатися у напрямі Sustainable Business чи запустити власний Eco-brand, цікавиться Permaculture і Zero-waste та хотів би отримати у цьому досвід провідних датських компаній, заняття не лише з теорії, а й на практиці

– World Citizen охоплює соціологічні аспекти – локальні, регіональні та глобальні, пропонує подискутувати з актуальних питань релігієзнаства та політології, це курс для тих, хто також хоче зануритися у особливості данської суспільної та культурної моделі та взяти участь у реальних сучасних соціальних експериментах

Також для обох напрямів можливе вивчення іноземної мови – Датська або Німецька відповідно до рівня володіння

Обираючи напрям можна спробувати обидва – оскільки навчання складається з 3 блоків, то за бажання можна обрати 2 блоки основного напряму та 1 паралельного.

Також цей курс для любителів активного відпочинку – школа знаходиться у 30 кроках від одного з мальовничіших пляжів Данії, тому пляжний волейбол, каякінг, плавання, походи та вечори на свіжому повітрі біля багаття звичайний приклад проведення вільного часу.

Проживання студентів на території школи у двомісних кімнатах зі зручностями та особистою терасою з виходом на пляж.

Для подачі заявки необхідно надіслати мотиваційного листа англійською мовою на адресу електронної пошти Ольга Літвін raenavel@yahoo.com

Мотиваційний лист необхідно надіслати окремим Pdf або Word документом, адресований адміністрації школи, у ньому розповісти про себе, пояснити, чому Ви хотіли б навчатися у школі та за яким напрямом, який досвід у цьому напрямі маєте (професійна освіта не обов’язкова, але певний досвід має бути, можливо волонтерство чи просто хоббі), дуже важливо показати свою зацікавленість у обраному напрямі.

Листи приймаються до 8 червня включно, оскільки часу залишилося не багато, усі листи розглядаються по мірі надходження!

Якщо виникнуть питання та за додатковою інформацією звертайтеся на адресу Ольга Літвін raenavel@yahoo.com або у групі Fb https://www.facebook.com/groups/168827950487890/

Сторінка школи – https://hojoster.dk

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.