Стажування в Німеччині для українських студентів

Стипендії для українських студентів та молодих випускників, які пройдуть 3–5 місяців стажування в німецькій компанії!

Програма стажування німецького бізнесу для України пропонує студентам та молодим випускникам  можливість пройти стажування протягом 3-5 місяців у провідних німецьких компаніях. Стажери дізнаються про корпоративну культуру в Німеччині та познайомляться з сучасним менеджментом та організацією праці.

Після перебування в Німеччині, стажери повинні повертнутися в Україну і використати набуті знання та навички на практиці, зробивши внесок в українське суспільство. Набутий досвід та налагоджені контакти сприятимуть економічному розвитку України та сприятимуть розвитку двосторонніх відносин з Німеччиною.

Створюючи Мережу випускників, Програма робить значний внесок у сталий економічний розвиток, сприяє економічним відносинам і створює міжнародну міжгалузеву мережу молодих фахівців.

Програма стажування німецького бізнесу для України фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та внесками компаній. Вона реалізується Торгово-промисловою палатою України (Київ) та Німецьким федеральним підприємством з міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).

Дедлайн: 15 червня.

Для отримання додаткової інформації відвідайте: http://stipendienprogramm-ukraine.de

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.