Волонтерський тур “Tour ON”

Ми вирімо, що маленьким зусиллям великої кількості людей ми можемо змінити світ. Саме тому ми запрошуємо сміливих та креативних людей, які люблять подорожувати Україною взяти участь у волонтерському турі TourOn!

TourOn – це:

  • 10 днів мандрівок теренами Одеської області;
  • 10 днів у веселій та дружній компанії однодумців;
  • 10 днів волонтерства, соціальних проектів, можливості зробити світ кращим!
    можливість корисно та весело провести час, відвідати цікаві та маловідомі місця та отримати досвід волонтерської діяльності!

Завершаться тури кемпінгом-майстернею соціальних проектів РайON Camp в мальовничому місці. Протягом чотирьох днів 100 активістів з Одеси, містечок та селищ Одеської області та Донбасу вчитимуться проектному менеджменту та для закріплення результату реалізують власний проект!

Хто наш ідеальний герой: вік від 16 років незалежно від досвіду волонтерської діяльності діяльності та громадської активності.

Тури відбуватумуться півднем Одеської області (Першотравневе, Березівка, Червоні Окни, Лиманське, Баляївка) та північчю (Сергіївка, Сарата, Арциз, Тарутино, Стара Царичанка).

Дати проведення: 17 – 26 липня

Організаційний внесок складає 200 гривень. Організатори покривають витрати, пов’язані з логістикою, проживанням, харчуванням та програмні витрати.

Тож не зволікай та заповнюй заявку:goo.gl/o1TREh

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.