Британська Рада запрошує на онлайн-ярмарок вищої освіти у Великій Британії Study UK

Понад 40 британських університетів проведуть консультації для українських студентів на освітньому онлайн-ярмарку від Британської Ради

З 2 по 30 листопада 2020 українські студенти зможуть долучитися до першого онлайн-ярмарку Study UK, дізнатися про навчання у Великій Британії та отримати індивідуальні консультації топових університетів. Участь у ярмарку безкоштовна, реєстрація – за посиланням.

Майбутні студенти бакалаврату та магістратури, а також післядипломної освіти зможуть поспілкуватися із представниками понад 40 університетів Великої Британії. Серед них – вісім вишів, що входять у топ-20 університетів Сполученого Королівства для навчання у 2021 році за версією «Times Higher Education», а також елітні університети, що входять до об’єднання «Russell Group».

Онлайн-ярмарок є частиною програми Британської Ради Study UK, що має на меті популяризацію британської освіти, донесення до студентів чіткої та повної інформації та створення можливостей для встановлення зв’язків між майбутніми студентами та університетами.

Подія буде цікавою для майбутніх студентів, які б хотіли навчатися у Великій Британії, запрошуються також батьки та вчителі таких студентів. Учасники ярмарку зможуть забронювати індивідуальні консультації із представниками університетів, відвідати презентації студентів та випускників університетів Великої Британії, послухати розповіді про особливості навчання, включаючи найпопулярніші предмети та студентське життя, отримати інформацію про тести з англійської мови та вимоги університетів для вступу. На вебінарах буде надано інформацію про вартість навчання, можливості отримання стипендій та інші програми фінансової підтримки навчання, нові особливості візового процесу, що вступає в дію у січні 2021 року.

Детальний розклад подій та реєстрація: платформа Study UK.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Ганни Казимирової, менеджерки з комунікацій Британської Ради в Україні hanna.kazymyrova@britishcouncil.org.ua.

Про Study UK

Британська Рада розпочала кампанію Study UK 2016 році за підтримки уряду Великої Британії аби продемонструвати усі переваги британської освіти для іноземних студентів та для популяризації у світі високих стандартів британської освіти.

Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей. Ми сприяємо дружному діалогу та кращому порозумінню між людьми у Великій Британії та в інших країнах. http://www.britishcouncil.org.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.