Сервіс для вступників до ВНЗ: «Тут університети обирають абітурієнтів»

Нещодавно був запущений для повнофункціонального бета-тестування новий сервіс для абітурієнтів – інноваційний стартап «Абіторія». «Абіторія» – це інструмент для взаємного пошуку і встановлення прямих зв’язків між навчальними закладами та абітурієнтами. Платформа стартапу – спеціалізована соціальна мережа, основними користувачами якої є навчальні заклади й абітурієнти.

Основна ідея – «Тут університети обирають абітурієнтів», адже запропоновано найбільш правильний шлях для абітурієнта – викласти свою анкету на огляд навчальних закладів і дозволити їм, в разі відповідності вступним вимогам і правилам, обрати себе як потенційного студента. Для абітурієнтів також існує можливість самостійного підбору навчального закладу відповідно до власних побажань.

Послуги стартапу для абітурієнтів абсолютно безкоштовні.

«Абіторія» не обмежується лише випускниками шкіл, а розрахована на всіх, хто бажає отримати освіту – від старшокласників до бажаючих отримати ступінь доктора. Цілорічний режим роботи «Абіторії» дозволить навчальному закладу підбирати собі студентів ще до початку вступної кампанії.

Слід відзначити, що ідея стартапа отримала позитивну оцінку в польській мережі інкубаторів AIP, з якою було підписано угоду про спільну діяльність в цьому напрямку.

Інформація про автора стартапу:
Георгій Осипа, м. Луганськ, студент Колегіуму Цівітас у Варшаві.
e-mail: george.osypa@gmail.com

Сайт: http://abitoria.com/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.