Запуск легендарного курсу з критичного мислення

14 листопада – день старту легендарного курсу з критичного мислення «Наука повсякденного мислення». Ще до офіційного початку онлайн-навчання ініціатива Фонду Випускників України стала успішною – на курс зареєструвалося вже 17000 учасників.

Правильно приймати рішення, критично ставитись до інформації, аналізувати власні вчинки та дії оточуючих людей – усе це можна зарахувати до найважливіших аспектів освіченості сучасної особистості. Саме тому Фонд Випускників України спільно із провідною платформою онлайн-курсів в Україні Prometheus підготували курс, який входить до ТОП-3 найкращих онлайн-курсів світу за оцінками слухачів, професора Тангена з Університету Квінсленда, Австралія. У зв’язку з цим, сам автор курсу записав відео-звернення до українських слухачів:

https://www.youtube.com/watch?v=LEwpDAGzHd8

https://www.youtube.com/watch?v=LEwpDAGzHd8

Онлайн-курс «Наука повсякденного мислення» в надзвичайно захоплюючому та наочному форматі розповість про те, як ми мислимо, як формуємо і змінюємо наші погляди, чому наші очікування викривляють судження і як навчитись приймати більш зважені рішення, а також не піддаватись маніпуляціям та пропаганді. Слухачі отримають знання, які допоможуть їм тренувати критичне та незалежне мислення, а окремий розділ курсу присвячений вмінню ефективно навчатися новому. Також Фонд Випускників України проведе конкурс серед слухачів, які успішно пройдуть курс.

Долучитись до курсу може будь-хто бажаючий, зареєструвавшись за посиланням: http://courses.prometheus.org.ua/courses/UQx/THINK101/2016_T2/about

Цей курс перекладено та озвучено завдяки зусиллям Alumni Fund Ukraine (Фонд Випускників України), що нещодавно офіційно розпочав свою роботу в Україні. Завдяки роботі Фонду та внескам доброчинців уже було зібрано понад 445000 грн. на потреби організації, українських навчальних закладів, студентів та освітніх ініціатив, і курс «Наука повсякденного мислення» – є один із перших проектів.

У планах Фонду – розширювати мережу осередків та надавати підтримку українській освіті – просто, прозоро та надійно.

Про Alumni Fund Ukraine:
Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.
Благодійний фонд “Фонд Випускників України” –  дочірня організація Alumni Fund Ukraine в Україні. Серед цілей Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.