Молодіжна літня школа в Ісландії

Відкрито конкурс на участь в International Youth Summer School 2020 in Reykjavik, Iceland, повідомляє телеграм-канал Opportunities. 

Школа збере майже 90 молодих учасників, експертів та тренерів з усього світу з метою обговорення ідей та рішень деяких найпоширеніших молодіжних питань.

Міжнародна молодіжна літня школа допоможе підготувати молодь до майбутніх можливих змін. Разом молодь дізнається та проаналізує найвпливовіші тенденції розвитку в різних областях світового суспільства та якою буде майбутня карта навичок, освіти та навчання для сталого майбутнього глобального розвитку.

Критерії відбору учасників:

  • Молодь 18-35 років з усього світу;
  • Володіє англійською мовою (читання, письмо, говоріння);
  • Магістранти / аспіранти, соціальні підприємці, молоді фахівці, особи.

Місце та дати: Рейк’явік, Ісландія з 25 по 30 червня 2020 року

Дедлайн: 24 квітня 2020 року, результати будуть оголошені 1 травня 2020 року.

Організатори: Університет Ісландії та міста Рейк’явік.

Подати заявку та отримати більше інформації тут: https://youthsummerschool.org/apply?fbclid=IwAR1cwP_EfOGmvgnZdsl9dw4fxV3v-icCpCbeMEPvI7psB_zQ6yFkRCyGFKM

Джерело: https://t.me/Yeas_opportunities


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.