MEET UP «Креативної Європи»: поєднання культури та технологій

«Розкажи мені — і я забуду, покажи мені — і я запам’ятаю, залучи мене — і я зрозумію,» — говорив Конфуцій. В сучасному світі саме завдяки новітнім цифровим технологіям можна по-новому відчути найкращі витвори мистецтва, «заразити» своїми ідеями весь континент або віднайти дійсно інноваційну ідею, яка змінить хід історії.

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з U Open University та I Cultural Business Hub 28 березня 2020 у м. Дніпро організовує тематичний meet up, присвячений темі поєднання культури та новітніх технологій. Чому ми можемо навчитись один у одного, як разом зробити власні проєкти іммерсивними та неповторними і, звичайно, як правильно подати заявку на конкурс «Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології», щоб отримати від 300 тисяч євро на реалізацію вашої ідеї?

В програмі заходу запланована дискусія, в якій візьмуть участь представники зовсім різних світів — культурного та технологічного. Як технології можуть допомогти перформативному мистецтву? Що IT-команди можуть перейняти у мистецького сектору? Як поєднати ці два світи та разом працювати на міжнародному рівні над унікальними ідеями?  Саме про це й піде мова у першій частині заходу.

В другій частині заходу проєктна менеджерка програми розкаже про деталі відкритого грантового конкурсу «Креативної Європи», куди українські апліканти можуть до 14 травня подавати заявки. Яким критеріям має відповідати ідея проєкту? Як проходить звітування перед Єврокомісією та як знайти міжнародних партнерів? Крім того, у співпраці із U Open University на заході у вас буде можливість опрацювати ідею вашого проєкту по бізнес-моделі задля збільшення своїх шансів отримати грантову підтримку.

Кому може бути цікавий цей захід? 

Організаціям та компаніям, які працюють у видавничій справі або культурній спадщині, перформативному та візуальному мистецтві, музеях, бібліотеках та культурних центрах, а також IT-компаніям та продакшенам, які працюють із VR, AI, блокчейном та алгоритмами та бажають реалізовувати крос-секторальний проєкт міжнародного рівня.

Дата: 28 березня 2020 року

Місце проведення: I Cultural Business Hub [проспект Д. Яворницького 3, м. Дніпро]

Час: 10:00-14:00

Реєстрація: https://forms.gle/8fm8PaTjdnmSssjEA

Організатор залишає за собою право закрити реєстрацію, якщо кількість бажаючих буде перевищувати кількість місць в залі.

Довідкова інформація:

Програма «Креативна Європа» — це рамкова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Загальні цілі програми полягають у розвитку сектору

 

культурних і креативних індустрій в країнах Європи, посиленні конкурентоспроможності європейської аудіовізуальної продукції, а також забезпеченні промоції і захисту культурного та мовного розмаїття.

Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні займається:

  • промоцією програми на національному рівні в секторі культурних та креативних індустрій в Україні;
  • організацією заходів, які сприяють обміну актуальною інформацією, нетворкінгу та пошуку партнерів між потенційними аплікантами програми;
  • поширенням та промоцією успішних проєктів;
  • безкоштовними консультаціями та супроводжує українських аплікантів під час процесу подачі грантової заявки;
  • співпрацює з іншими Бюро з метою пошуку партнерів.

U Open University — приватний університет, дослідницька навчальна лабораторія та бізнес-інкубатор одночасно. Його основною ціллю є будівництво освітніх мостів між різними секторами культури та бізнесу. Університет випускає спеціалістів з проєктного менеджменту, дизайнерів, інженерів, підвищує кваліфікацію діючих спеціалістів.
I Cultural Business Hub — культурний бізнес- і освітній хаб в Україні, Дніпро. Учасник національних і локальних робочих груп з розробки стратегії культури, сучасної освіти для директорів шкіл, для обдарованих юніорів, для лідерів креативних індустрій. Місія: натхнення і просвітництво соціальних підприємців, крос-культурних лідерів в Україні, створення культурних і бізнес івентів, надання необхідних ресурсів для талановитих людей: фінансів, інфраструктури, зв’язків для ведення бізнесу та управління проєктами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.